امروز: ۲۷ دی ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۲۹۱۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
یادداشت اختصاصی کمال الدین پیر موذن:
هربار که رئیس جمهور در راستای وظایف قانونی خویش و برای دفاع از مصالح نظام و حفظ شأن آن درسطح جهان اقدام می‌کند امواجی مسموم از کانون های مرموز علیه دکتر روحانی به جریان می افتد. آخرین نمونه این جریان مشکوک، واکنش افتراگونه و بی ادبانه برخی عناصر که همواره هنری به جز مساله آفرینی برای نظام و غوغاسالاری در کشور نداشته اند نسبت به اعتبار مدرک تحصیلي رئیس جمهور است.
تیتر امروز؛  متاسفانه چندیست که از سوی برخی عناصر و محافل که کارنامه ی مواضع و عملکرد آنان از سوی اکثریت قاطع مردم ایران مردود اعلام گردیده ‌ با رویگردانی مکرر جامعه مواجه شده اند، جریانی سازمان یافته، ناعادلانه و عوام فریبانه علیه شخص رئیس جمهور شکل گرفته است.

 هربار که رئیس جمهور در راستای وظایف قانونی خویش و برای دفاع از مصالح نظام و حفظ شأن آن درسطح جهان اقدام می‌کند امواجی مسموم از کانون های مرموز علیه دکتر روحانی به جریان می افتد.

 آخرین نمونه این جریان مشکوک، واکنش افتراگونه و بی ادبانه برخی عناصر که همواره هنری به جز مساله آفرینی برای نظام و غوغاسالاری در کشور نداشته اند نسبت به اعتبار مدرک تحصیلي  رئیس جمهور است.

   بی تردید چهره و مواضع  اصولی رئیس جمهور برای مردم ایران شناخته شده تر از آن است که نیازی به معرفی باشد. اکثریت مردم ایران می دانند که مواضع دکتر روحانی صرفا در دفاع از کیان نظام و برای مبرا ساختن چهره نورانی اسلام از برخی مواضع متحجرانه و شیوه های قرون وسطایی بوده است.

مردم حق طلب ایران نیز رمز برخی مواضع غیر اصولی، نامه پراکنی های حسودانه و زیر سوال بردن رئیس جمهور را می دانند.

خوشبختانه نادرستی و محکومیت دیدگاه مخالفین رئیس جمهور، به گونه ای فراگیر و در حد اجماع از سوی مراجع و شخصیت های علمی، دینی، سیاسی، کمیسیون آموزش عالی مجلس و افکار عمومی مورد تاکید قرار گرفته است.
         ظاهراً دام گستري ها و بهانه جويي هاي اشخاص جريان خاص پاياني ندارد و الويت هاي جامعه كماكان فراموش گشته و بي اعتنايي به مطالبات واقعي ملت در دستور كار برخي گروه ها قرار دارد.

کمال الدین پیرموذن
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران بازماندگان فاجعه روهینگیا‎ افتتاح اولین هتل زیرزمینی جهان تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم