امروز: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۲۵۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
حسن بیادی در گفتگو با تیتر امروز:
حسن بیادی نایب رییس اسبق شورای شهر تهران که در سال 82 نقش مهمی در شهردار شدن محمود احمدی نژاد داشت، با گفتن اینکه « احمدی نژاد دست و پای بیخودی می زند » تاکید کرد که او نمی تواند به هدف هایش برسد.

به گزارش تیتر امروز؛ این چهره اصولگرا با اشاره به  درخواست  احمدی نژادی ها برای برگزاری یک تجمع آرام افزود: درخواست‌کنندگان تجمع  اعتراضی افرادی نیستند که به تبعات آن ناآگاه باشند و در بین اسامی که پای این درخواست را امضاء کرده‌اند، استاندار و معاون رییس‌جمهور و مشاور فرهنگی و غیره دیده می‌شود برای همین درصورت بروز هرگونه مشکلی باید پاسخگو باشند.
وی افزود: با توجه به مواضعی که در دولت نهم و دهم و پس از آن داشتند و پرونده‌هایی که در حال رسیدگی است و احضاریه‌هایی که برای احمدی‌نژاد و بقایی آمد و از حضور در محکمه خودداری کردند باید گفت که در حال حاضر بعید می‌دانم این افراد بتوانند برگزاری یک تجمع آرام که به حال کشور مضر نباشد را مدیریت کنند.
بیادی همچنین با بیان اینکه صدور مجوز تجمع  اشکالی ندارد، بیان کرد: هیج کدام از این افراد به نمایندگی از حزب و گروهی درخواست نداده‌اند، بلکه به عنوان شخص و شهروند عادی این درخواست را مطرح کرده‌اند که این نکته قابل تامل است. این اواخر هم دیدیم احمدی‌نژاد کار را به جایی رساند که از او به عنوان  کسی که کار اپوزیسیون نظام را انجام می‌دهد، یاد شد و این نکته هم هنگام صدور مجوز قابل تامل است.
وی افزود: اگر تمهیدات و مقدمات برگزاری یک تجمع به دور از اغتشاش فراهم شود و درخواست‌کنندگان متعهد شوند که در تجمع بصورت آرام به بیان مطالبات و اعتراضات  بپردازند، به نحوی که به نظام، اموال عمومی و کشور ضرر و زیانی وارد نشود، اشکالی ندارد.
این فعال سیاسی اصولگرا در رابطه با اینکه در سال ۸۸ هم افرادی درخواست تجمعات قانونی را داشتند اما وزارت کشور دولت احمدی‌نژاد  هیچ پاسخی نداد،‌ گفت: دنبال این هستند که اگر مجوز داده نشود، مظلوم‌نمایی کنند و اگر اجازه پیدا کنند با بازگو کردن خواسته‌ها و بیان برخی اعتراضات که ادبیات و نوع آن بر کسی پوشیده نیست به مطامع خود دست پیدا کنند. آنها از هر فرصتی استفاده می‌کنند زمانی با بست‌نشینی در حرم حضرت عبدالعظیم و زمانی هنگام ثبت‌نام در انتخابات و اکنون هم که فضایی پیش آمده قصد دارند از این فرصت تحت لوای حمایت از مردم به نفع خود استفاده کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت