امروز: ۲۶ دی ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۱۷۰۶
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
سرمربی مستعفی خونه به خونه بابل گفت: می‌توانید از بازیکنان بپرسید تمرین با نظر چه کسی تعطیل شد.

تیتر امروز، قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه امروز با ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش صحبت‌هایی را در مورد جواد نکونام مطرح کرد.حسن زاده علیه جواد نکونام موضع گیری شدیدی کرد و گفت 100 میلیون تومان به کادرفتی پول داده است و 50 درصد پول بازیکنان هم پرداخت شده است.

وی تاکید کرد قبل از بازی پول داده است و خانبان به نقل از نکونام خواسته که تیم می بازد و نامه برای جدایی به من بدهید و من هم به خانبان گفتم اگر 60 گل هم بخوریم اجازه جدایی نمی دهم. حسن زاده همچنین مدعی شد که نکونام به دلیل پیشنهاد از پیکان و تراکتورسازی هوایی شد.

 مالک باشگاه خونه به خونه یادآور شد: نکونام طی تماس‌هایی با بازیکنان پیکان و تراکتورسازی آنها را به انجام بازی های ضعیف وا می‌داشت که تیم‌های مذکور نتیجه نگیرند تا بدین ترتیب خود او گزینه هدایت تراکتور و پیکان شود.

در همین راستا جواد نکونام در برنامه فوتبال یک شبکه ورزش در پاسخ به اظهارات قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه گفت: من قصد صحبت نداشتم اما حرف‌هایی از سوی حسن‌زاده مطرح شد که باید پاسخ آنها را بدهم. در مورد بحث تمرین نکردن تیم تهمت زده می‌شود و می‌گویند من گفتم تمرین نکنند. شما به صورت رندوم یکی از بازیکنان را انتخاب کنید و با او تماس بگیرید و ببینید چه کسی تمرین را تعطیل کرده است و با نظر چه کسی این اتفاق افتاد. ما حتی فیلم آماده‌سازی مراحل تمرین را هم داریم که اگر خواستید می‌توانم آن را برایتان ارسال کنم. 

نکونام در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان در تماسی که با عوامل برنامه داشته؛ اعلام کرده اسمی از او برده نشود ولی باشگاه پرداختی خیلی از بازیکنان را به 30 درصد هم نرسانده است، عنوان کرد: به یک بازیکن نه شما به هر کدام از بازیکنان که زنگ بزنید این مسئله را تائید می‌کنند که پرداختی باشگاه چقدر بوده است. البته شاید 3-4 بازیکن این کار را انجام ندهند چرا که آنها پرداختی بهتری داشتند.  

وی در ادامه در رابطه با ماشین سانتافه‌ای که حسن‌زاده از آن حرف زد، تصریح کرد: با توجه به قراردادی که داشتم حسن‌زاده لطف کرد 20 روز قبل صد میلیون پول داد که با توجه به مشکلات مالی خونه به خونه و اینکه تیم نمی‌توانست تمرین کند این صد میلیون را به او دادم تا به تیم تزریق کند. در شمال بودم و گفتم می‌خواهم یک ماشین بگیرم که گفتند نزد یکی از دوستانشان برویم تا از او ماشین خریداری کنیم. من هم این مسئله را پذیرفتم تا خود او پول ماشین را حساب کند. بحث ماشین دقیقا همین بود اگر غیر از این مسئله‌ای بوده بگویندتا من هم از خودم دفاع کنم.

سرمربی مستعفی خونه به خونه بابل  افزود:‌در فرودگاه تعدادی از بازیکنان نمی‌خواستند به رفسنجان سفر کنند آیا من مقصر هستم؟ نیم فصل به این تیم بدقولی شد. اصلا بحث مالی ندارم او می‌تواند با بازیکن توافق کند که پول می‌دهد یا نه. اما این تعهدی است که او به بازیکن داده ولی بازیکن دائم گلایه این موضوع را به من می‌کند. اصلا دوست ندارم بازیکن با من در مورد مسائل مالی صحبت کند. در مورد چکی که او به من داده و چکی که برای طلب بازیکنان در اختیار آنها گذاشته باید بگویم که این چک‌ها اصلا معلوم نیست برای چه کسی است. چک‌ها مورد تائید بچه‌ها نیست. این 900 میلیون به عنوان امانت پیش من می‌ماند تا پول بازیکنان را بدهیم. ما تا دعوا نکردیم پولی پرداخت نشد. این مسئله را با صراحت می‌گویم. بازیکنان می‌توانند این مسئله را تائید کنند. او مصاحبه می‌کند و سایت‌هایی هستند که به خاطر نقل و انتقال بازیکنان بخواهند یکسری کارها انجام دهند. بعد دستور می‌دهند مصاحبه من بعد از 5 ساعت از سایت برداشته شود و سپس در همان جا علیه من مصاحبه می‌کنند.

نکونام در مورد مطرح شدن پیشنهاداتی که از تیم‌های دیگر دارد عنوان کرد:‌هیچ پیشنهادی ندارم و به آنها هم گفتم چرا در صورت داشتن پیشنهاد به جایی نرفتم. یک روز صبح به خانه من آمدند گفتند آیا می‌خواهی بروی که من گفتم نه. نه پیشنهاد دارم و نه می‌خواهم بروم. پیشنهادی از تراکتورسازی و پیکان ندارم به استقلال هم نمی‌روم. جواد نکونام با این شرایط و اوضاع نمی‌تواند کار کند. دوست ندارم با یکسری کار کنم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران بازماندگان فاجعه روهینگیا‎ افتتاح اولین هتل زیرزمینی جهان تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم