امروز: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۱۶۷۸
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
فرماندار نوشهر:
عبدالصمد صفرنژاد ، شاخص های اعتباری را پاسخگوی نیازهای شهرستان ندانست و خواهان بازنگری در این بخش شد.
 به گزارش تیتر امروز، عبدالصمد صفرنژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری نوشهر،با بیان اینکه نوشهر دارای دو بخش است اظهار داشت: با توجه به وسعت شهرستان، تبدیل یک بخش دیگر در منطقه الزامی است.

وی شمار جمعیت استان را بیش از ۱۳۸ هزار نفر برشمرد و گفت: از این شمار بیش از ۵۵ هزار نفر در شهر و ۸۳ هزار و ۲۳۰ نفر در روستاها سکونت دارند.

وی به موقعیت گردشگری شهرستان نوشهر اشاره و اضافه کرد و گفت: در ایام گردشگری جمعیت میلیونی به منطقه سفر می کنند و این نشان می دهد که درسرشماری ها، کلاه سر منطقه رفته است.

صفرنژاد با بیان اینکه چیزی به عنوان شاخص برای شهرستان درنظر گرفته نشده است، افزود: ۴۶۲ شهید، شش شهید سردار در دوران دفاع مقدس تقدیم شده و این نشان از حضور پررنگ مردم منطقه در این عرصه دارد.

فرماندار نوشهر خواهان توجه ویژه به شهرستان شد و گفت: شاخص های اعتباری جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و بازنگری در این بخش الزامی به نظر می رسد.

وی پتانسیل مهم وبزرگ نوشهر را وجود ۵۰ کیلومتر ساحل دریا اعلام کرد و گفت: باید به حوزه گردشگری به ویژه دریامحور توجه اساسی داشته باشیم.

وی نگاه گردشگری را ضرورت اساسی در نوشهر بیان کرد و گفت: اگر این نگاه در مدیران وجود نداشته باشد، به مشکل برخواهیم خورد.

فرماندار نوشهر، شمار پروژه های نیمه کاری شهرستان را ۱۵۸ پروژه اعلام کرد و گفت: در سفر مقام معظم رهبری، ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان درنظر گرفته شده است و تاکنون بیش از ۴۲ میلیارد تومان برای این شهرستان اختصاص یافته است.

وی درصد تخصیص اعتبارات را کمترین ۲۵ درصد و بیشترین ۵۷ درصد یاد کرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
زندان مخوف برای خلاف سنگین‌ها / تصاویر نیمی از مجسمه‌های سر معروف شیلی، زیر زمین بوده است +عکس تصاویر دیدنی از حیات وحش تانزانیا واکنش تند محمدرضا گلزار به یک خبر جنجالی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جواهرات زیر آب ۴۰۰ کشته در زلزله و سونامی اندونزی جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم