امروز: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۱۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
فرماندار نوشهر:
عبدالصمد صفرنژاد ، شاخص های اعتباری را پاسخگوی نیازهای شهرستان ندانست و خواهان بازنگری در این بخش شد.
 به گزارش تیتر امروز، عبدالصمد صفرنژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری نوشهر،با بیان اینکه نوشهر دارای دو بخش است اظهار داشت: با توجه به وسعت شهرستان، تبدیل یک بخش دیگر در منطقه الزامی است.

وی شمار جمعیت استان را بیش از ۱۳۸ هزار نفر برشمرد و گفت: از این شمار بیش از ۵۵ هزار نفر در شهر و ۸۳ هزار و ۲۳۰ نفر در روستاها سکونت دارند.

وی به موقعیت گردشگری شهرستان نوشهر اشاره و اضافه کرد و گفت: در ایام گردشگری جمعیت میلیونی به منطقه سفر می کنند و این نشان می دهد که درسرشماری ها، کلاه سر منطقه رفته است.

صفرنژاد با بیان اینکه چیزی به عنوان شاخص برای شهرستان درنظر گرفته نشده است، افزود: ۴۶۲ شهید، شش شهید سردار در دوران دفاع مقدس تقدیم شده و این نشان از حضور پررنگ مردم منطقه در این عرصه دارد.

فرماندار نوشهر خواهان توجه ویژه به شهرستان شد و گفت: شاخص های اعتباری جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و بازنگری در این بخش الزامی به نظر می رسد.

وی پتانسیل مهم وبزرگ نوشهر را وجود ۵۰ کیلومتر ساحل دریا اعلام کرد و گفت: باید به حوزه گردشگری به ویژه دریامحور توجه اساسی داشته باشیم.

وی نگاه گردشگری را ضرورت اساسی در نوشهر بیان کرد و گفت: اگر این نگاه در مدیران وجود نداشته باشد، به مشکل برخواهیم خورد.

فرماندار نوشهر، شمار پروژه های نیمه کاری شهرستان را ۱۵۸ پروژه اعلام کرد و گفت: در سفر مقام معظم رهبری، ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان درنظر گرفته شده است و تاکنون بیش از ۴۲ میلیارد تومان برای این شهرستان اختصاص یافته است.

وی درصد تخصیص اعتبارات را کمترین ۲۵ درصد و بیشترین ۵۷ درصد یاد کرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت