امروز: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۷۱۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
نگاهی به هفته نوزدهم لیگ برتر
استقلالِ‌ اوج گرفته وینفرد شفر هم بعد از اینکه در تبریز نوار پیروزی های پی در پی اش را پاره شده دید، در حالی در ورزشگاه آزادی با سایپای علی دایی بازی دارد که هم امتیاز با نارنجی ها است و به همین دلیل رویارویی این دو تیم را باید بازیِ شش امتیازی هفته به شمار آورد.
سرویس ورزشی تیتر امروز؛ سعید شمس، هفته نوزدهم لیگ برتر در شرایطی امروز با دو دیدار شروع می شود که هم پرسپولیس و  هم استقلال بعد از امتیاز از دست دادن در هفته گذشته، دیدارهای دشواری را پیش روی خود می بینند.

بر اساس این گزارش قرمزهایِ 41 امتیازی که فاصله 9 امتیازی با تیم دوم جدول دارند، باید به میهمانی مشکی پوشانی بروند که این روزها با هدایت رضا عنایتی وضعیت بهتری را نسبت به نیم فصل اول دارد.

استقلالِ‌ اوج گرفته  وینفرد شفر هم بعد از اینکه در تبریز نوار پیروزی های پی در پی اش را پاره شده دید، در حالی در ورزشگاه آزادی با سایپای علی دایی بازی دارد که هم امتیاز با نارنجی ها است و به همین دلیل رویارویی این دو تیم  را باید بازیِ شش امتیازی هفته به شمار آورد.

سپیدرود هم در دومین دیداری که با علی کریمی به میدان می رود، پیکانی بحران زده را پیش روی خود می بیند و باید دید آیا مجید جلالی می تواند بعد از 7 هفته نبردن، ببرد یا این علی کریمی خواهد بود که در دومین 90 دقیقه اش،‌ اولین سه امتیاز را تصاحب خواهد کرد.

استقلال خوزستان در شرایطی از پدیده 22 امتیازی میزبانی خواهد کرد که تیمِ عبدالله ویسی 4 هفته پشت سر هم باخته است و از آن طرف هم شاگردان رضا مهاجری همچنان در شوک کسر 6 امتیاز هستند تا بتوان اینطور گفت که هر  دو تیم احتیاج مبرمی به امتیازهای کامل دارند.

داربی اصفهان در هر شرایطی مهم است و در 90 دقیقه اصلا اهمیتی ندارد که ذوب آهن این روزها اوج گرفته و سپاهان همچنان امتیاز از دست می دهد. برنده داربی را تصمیم های دو نفر مشخص می کند، امیر قلعه نویی و زلاتکو کرانچار.

هم نفت آبادان و هم پارس جنوبی جم این هفته پیش امتیاز از دست دادند تا فراز کمالوند برای ماندن در میانه های جدول و مهدی تارتار برای ماندن در جمع بالانشینان فقط و فقط به 3 امتیاز این هفته فکر کنند. باید دید،‌ در پایان 90 دقیقه کدام یک موفق می شوند؛ زردهای آبادان یا زردهای جم؟

گسترش فولاد در شرایطی که به امتیاز گرفتن عادت کرده است، به فکر شکست دادن فولادی است که از آخرین شکست اش در لیگ برتر در هفته پنجم رقم خورده است تا بتوان جدال فیروز کریمی و با سیروس پور موسوی را جدالِ جان سخت های هفته بدانیم و منتظر بمانیم و ببینم، سیر صعودی کدام یک متوقف می شود؟

نفت تهران که انگار واقعا از شلختگی های چند ماهه خلاص شده است، بعد از متوقف کردن پرسپولیس با تراکتورسازی بازی دارد، آنهم در شرایطی که نتیجه گرفتن یا نگرفتن قرمزهای تبریز سرنوشت یحیی گلمحمدی را در ادامه لیگ تعیین می کند تا بتوان 90 دقیقه رویارویی این دو تیم را یکی از حساس ترین بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر قلمداد کرد.

لازم به ذکر است که همچنین نتیجه های هفته نوزدهم لیگ برتر برای مربیانی چون علی کریمی و هومن افاضلی برای اثبات خود، برای برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر برای اینکه نشان بدهند، با وجود نمایش ضعیف هفته گذشته تیمشان همان تیم آماده است و البته برای یحیی گل محمدی برای اینکه همچنان بر نیمکت تراکتورسازی باقی بماند، از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت