امروز: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۹۷۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
معاون هواشناسی مازندران خبر داد
با توجه به اینکه شدت بارش‌ها از بعدازظهر پنج‌شنبه تا روز جمعه است احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن آب رودخانه‌های استان دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش تیترامروز معاون توسعه و پیش‌بینی  هواشناسی مازندران بیان کرد: امروز با توجه به جریانات جنوبی انتظار داریم شاهد افزایش دما و وزش باد گرم در ارتفاعات مازندران هستیم که گاهی شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به کیاسر با 19 درجه و کمینه دمای هوا مربوط به بلده با یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر بوده است.

احمد اسدی اظهار داشت: فردا با شکل‌گیری جریانات شمالی انتظار داریم از سمت غرب مازندران شاهد ابرناکی آسمان و بارندگی در آسمان استان باشیم که به‌تدریج به مناطق مرکزی و شرقی استان گسترش می‌یابد.

اسدی با اشاره به اینکه این بارش‌ها تا روز جمعه در آسمان مازندران ادامه دارد، اضافه کرد: با توجه به کاهش دما بارش در ارتفاعات استان به‌صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه شدت بارش‌ها از بعدازظهر پنج‌شنبه تا روز جمعه است احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن آب رودخانه‌های استان دور از انتظار نخواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی  هواشناسی مازندران یادآور شد: با توجه به بارش برف لغزنده بودن، مه‌آلود بودن و اختلال در تردد جاده‌های کوهستانی استان پیش‌بینی نیست.

اسدی اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی اوایل هفته آینده جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده و آسمان استان به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران فردا به‌صورت مواج و طوفانی پیش‌بینی می‌شود.

منبع: فارس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت