امروز: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۹۷۵۰
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
معاون امور عمرانی استانداری مازندران خبر داد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: تفکیک زباله از مبداء در شهرستان های مازندران جدی پیگیری می شود.

 به گزارش تیتر امروز ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: تفکیک زباله از مبداء در شهرستان های مازندران جدی پیگیری می شود.

علی نبیان در جلسه کارگروه پسماند شهرستان آمل که در فرمانداری آمل برگزار شد اظهار داشت: تفکیک زباله از مبدا از اولویت های مهم است که شهرستانهای مختلفی از استان در حال انجام این مهم هستند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه اگر سطح تفکیک زباله از مبدا گسترش يابد و در میان مردم به یک فرهنگ تبديل  شود به حفظ محيط زيست و كاهش آلودگي کمک بزرگي می کند.

نبیان با اشاره به اینکه در موضوع پسماند فرهنگ سازی باعث کاهش آلودگی زیست محیطی می شود افزود: بایستی در آموزش و پرورش معلمین به دانش آموزان بیاموزند تا دانش آموزان این فرهنگ را به منازلشان برده و به خانواده ها بیاموزند که تفکیک زباله از مبدأ به مقصد موجب آسایش و آرامش خانواده ها می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از همت ایجاد شده بین مدیران آمل گفت : یک همت بسیار خوبی در بین مجموعه ایجاد شده و  همه مدیران دست به دست هم دادند تا مشکل زباله آمل حل شود و ما وظیفه داریم اتفاقی را رقم بزنیم و آرامش را بین مردم ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: مردم باید احساس امنیت کنند زیرا خروجی پساب دغدغه مردم است تا به حداقل برسد و کاهش حجم زباله نيز به طور جدي دنبال شود.

نبیان با اشاره به اینکه با کمک هم بتوانیم فرهنگ سازی و براي تفکیک زباله تلاش کنیم، افزود:  در حوزه عمرانی و خدمت رسانی از همه مردم استان مازندران وشهرستان آمل تقاضا داریم  در بحث تفکیک زباله  از مبدأ کنار ما باشند و کمک کنند تا یک اتفاق خوب بیافتد  تا محیط زیستی زیباتر با زباله کمتر داشته باشيم.نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ برداشت چای مسابقات ملی رباتیک و هوش مصنوعی چین تصاویر روز زندان مخوف برای خلاف سنگین‌ها / تصاویر
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم