امروز: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۹۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه‌ای، محمود مدرس هاشمی و حمید محمد زاده را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاههای صنعتی اصفهان و علم و فناوری مازندران ابقا کرد.
به گزارش تیتر امروز وزیر علوم با صدور احکام جداگانه‌ای روسای دانشگاه‌های صنعتی اصفهان و علم و فناوری مازندران را ابقا کرد.

به گزارش وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه‌ای، محمود مدرس هاشمی و حمید محمد زاده را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاههای صنعتی اصفهان و علم و فناوری مازندران ابقا کرد.

در این احکام انتصاب آمده است: «ضمن تقدیر از خدمات ارزنده ای که تاکنون داشته اید، براساس تبصره 1 ماده 4 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، با ادامه همکاری جنابعالی در سمت رئیس دانشگاه به مدت 4 چهار سال موافقت می‌شود.

امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف، سیاست‌های دولت تدبیر و امید و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی،بهره مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان و همفکری با سایر مسئولان دانشگاهی در راستای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های موثری بردارید.

ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست‌های موثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی و فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خداوند متعال بکوشید.»

برچسب ها: منصور غلامی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت