امروز: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۹۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
عضو شورای شهر بهشهر:
عضو شورای اسلامی شهر بهشهر گفت: اگر بنا به هر دلیلی برخی بخواهند با قدرت و لابی‌گری‌های خود حق مردم بهشهر را تضییع کنند، سه عضو از شورای هفت‌نفره بهشهر از ادامه فعالیت خود در شورا استعفا خواهند داد.
عظم‌السادات حسینی ، درباره وضعیت ابلاغ حکم شهردار بهشهر از سوی استاندار مازندران اظهار کرد: روند انتخاب فرید صمدایی به‌عنوان شهردار جدید بهشهر، همه مراحل قانونی خود را طی کرده و در انتظار ابلاغ این حکم هستیم.

وی اضافه کرد: به‌دلیل اینکه برخی از قدرت‌های ذی‌نفوذ در سطح شهرستان و استان به‌دنبال تحمیل گزینه دیگری برای شهرداری بهشهر بوده‌اند، انتخاب شورای اسلامی شهر به مذاق آنها خوش نیامد و از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کردند تا حکم شهردار بهشهر تاکنون ابلاغ نشود.

عضو شورای اسلامی شهر بهشهر با بیان اینکه قانون باید فصل‌الخطاب باشد و به آن احترام بگذاریم، افزود: وقتی عده‌ای به‌دنبال فرایندهای غیرقانونی و کارشکنی باشند، نتیجه این می‌شود که مردم بهشهر قربانی سیاسی‌بازی‌ها شده و چند ماه در بلاتکلیفی به‌سر ببرند.

حسینی با ابراز شرمندگی از مردم به‌دلیل اتفاقات ناخوشایند پیش‌آمده خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های چندماهه شورای اسلامی شهر بهشهر هیچ منع قانونی در ابلاغ حکم شهردار وجود ندارد و بازرسی وزارت کشور نیز با مکاتبات اداری وارد عمل شده تا هر چه زودتر به این کارشکنی خاتمه دهد.

وی در پایان گفت: اگر بنا به هر دلیلی برخی بخواهند با قدرت و لابی‌گری‌های خود حق مردم بهشهر را تضییع کنند، سه عضو از شورای هفت‌نفره بهشهر از ادامه فعالیت خود در شورا استعفا خواهند داد. / فارس

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت