امروز: ۲۸ دی ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۶۷۷۳۴
۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
خبر تیتر امروز تایید شد؛
محمد اسلامی به عنوان بیست و دومین استاندار مازندران پس از انقلاب مورد تایید هیئت دولت قرار گرفت.
به گزارش تیتر امروز، بلاخره پس از کش مکش های فراوان بر سر استانداری مازندران دولت یک گزینه غیر بومی را انتخاب کرد . سردار محمد اسلامی که پیش تر تیتر امروز از نهایی شدن جابه جایی او با استاندار فعلی خبر داده بود امروز با راي اعتماد هيئت دولت به عنوان بیست و دومین استاندار مازندران انتخاب شد.

محمد اسلامی معاون وزیر دفاع بوده است و همچنین سابقه معاونت عمرانی استانداری خراسان را نیز در کارنامه خود دارد.

دیگر زمان وفاق و همدلی رسیده است، توصیه می شود همه گروه های سیاسی و ظرفیت های انسانی موجود در استان به کمک اسلامی بیایند تا با وحدت و همدلی راه را برای توسعه همه جانبه مازندران هموار کنیم .
تیتر امروز به عنوان اولین پایگاه خبری در مازندران که خبر اجماع هیئت دولت و مجمع نمایندگان مازندران بر روی محمد اسلامی را منتشر کرده بود به وی تبریک می گوید.
گروه رسانه ای تیتر امروز برای استاندار جدید مازندران آرزوی موفقیت  دارد و در راه توسعه استان مازندران بدون هیچ چشم داشتی آستین های همت را بالا خواهیم زد.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم