امروز: ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۶۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

به گزارش تیتر امروز،در حالی مدیر کل حج و زیارت استان مازندران از وجود دفاتر زیارتی غیرمجاز در استان سخن می گوید که این سئوالات مطرح می شود : « متولی برچیدن دفاتر غیرمجاز زیارتی در استان چه نهادی است ؟ آیا اداره کل حج و زیارت به وظایف خود عمل کرده است ؟ این میزان انفعال در رسانه ای کردن نام یک دفتر زیارتی نشان دهنده عدم هماهنگی در مدیران مرتبط استانی نیست ؟ و اساسا طرح هر از چندگاه موضوع دفاتر غیر مجاز در رسانه ها به جای برخورد اداری و قانونی یک نوع فرافکنی و ایجاد فضای التهاب در زائران قلمداد نمی شود ؟ »

گفتگوی کامل مدیرکل حج و زیارت مازندران با یک خبرگزاری را بخوانید و قضاوت کنید :

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

حبیب‌الله ساداتی در گفت‌وگو با فارس ، اظهار کرد: تاکنون 7 هزار و 500 نفر از مردم مازندران برای زیارت اربعین ثبت‌نام کردند.

وی ادامه داد: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه مرحله نخست برای ثبت‌نام زائران، به‌صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سماح است، اضافه کرد: پس از این مرحله زائران با مراجعه به 230 کارگزاری حج و زیارت سطح استان نسبت به تکمیل ثبت‌نام اقدام می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برای صدور ویزا نیز نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به کنسول‌گری موقت عراق در مرکز استان مازندران نیست بلکه کارگزاری‌های حج و زیارت در سطح استان نسبت به این امر اقدام می‌کنند.

ساداتی با تأکید بر زیر پوشش قرار گرفتن تمامی زائران اربعین به بیمه،خاطر نشان کرد: زائران حتماً نسبت به این امر اقدام کنند تا با خیالی آسوده بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند.

وی با اشاره به اینکه با وجود توصیه‌ها و هشدارها همچنان شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در سطح مازندران هستیم، بیان کرد: علی‌اکبر جمالی در شهرستان بابل به‌صورت غیرمجاز در حال فعالیت است که توصیه ما به مردم این شهرستان این است از مراجعه به این فرد برای ثبت‌نام و ویزا پرهیز کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: ثبت‌نام متقاضیان برای اربعین حسینی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت