امروز: ۲۶ تير ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۶۹۰۸
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

به گزارش تیتر امروز،در حالی مدیر کل حج و زیارت استان مازندران از وجود دفاتر زیارتی غیرمجاز در استان سخن می گوید که این سئوالات مطرح می شود : « متولی برچیدن دفاتر غیرمجاز زیارتی در استان چه نهادی است ؟ آیا اداره کل حج و زیارت به وظایف خود عمل کرده است ؟ این میزان انفعال در رسانه ای کردن نام یک دفتر زیارتی نشان دهنده عدم هماهنگی در مدیران مرتبط استانی نیست ؟ و اساسا طرح هر از چندگاه موضوع دفاتر غیر مجاز در رسانه ها به جای برخورد اداری و قانونی یک نوع فرافکنی و ایجاد فضای التهاب در زائران قلمداد نمی شود ؟ »

گفتگوی کامل مدیرکل حج و زیارت مازندران با یک خبرگزاری را بخوانید و قضاوت کنید :

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

حبیب‌الله ساداتی در گفت‌وگو با فارس ، اظهار کرد: تاکنون 7 هزار و 500 نفر از مردم مازندران برای زیارت اربعین ثبت‌نام کردند.

وی ادامه داد: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه مرحله نخست برای ثبت‌نام زائران، به‌صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سماح است، اضافه کرد: پس از این مرحله زائران با مراجعه به 230 کارگزاری حج و زیارت سطح استان نسبت به تکمیل ثبت‌نام اقدام می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برای صدور ویزا نیز نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به کنسول‌گری موقت عراق در مرکز استان مازندران نیست بلکه کارگزاری‌های حج و زیارت در سطح استان نسبت به این امر اقدام می‌کنند.

ساداتی با تأکید بر زیر پوشش قرار گرفتن تمامی زائران اربعین به بیمه،خاطر نشان کرد: زائران حتماً نسبت به این امر اقدام کنند تا با خیالی آسوده بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند.

وی با اشاره به اینکه با وجود توصیه‌ها و هشدارها همچنان شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در سطح مازندران هستیم، بیان کرد: علی‌اکبر جمالی در شهرستان بابل به‌صورت غیرمجاز در حال فعالیت است که توصیه ما به مردم این شهرستان این است از مراجعه به این فرد برای ثبت‌نام و ویزا پرهیز کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: ثبت‌نام متقاضیان برای اربعین حسینی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ ابر توفان عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ آزاد و رها عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ چراغ شب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ مادر و کودک
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم