کد خبر: ۶۶۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر، تکریم ارباب رجوع را یکی از قوانینی دانست که باید همکاران آن را سرلوحه کار خود قرار دهند و لازم الاجراست.
به گزارش خبرنگار تیتر امروز از بهشهر، مسعود فلاح در نشستی که در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار شد ضمن گرامیداشت ١٩ مهر سالروز فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد کانون های فرهنگی و هنری مساجد، اظهار کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۱۹ مهر سال ۹۱ در حقیقت پرده از هویت و جایگاه کانون های فرهنگی هنری مساجد و نقش آنها در جذب اقشار مختلف به مسجد برداشت و متولیان و دست اندرکاران این کانون ها را هم امیدوار به حرکت شتابنده و روبه جلو کرد.

وی افزود: هدف اصلی شکل گیری کانون های فرهنگی هنری مساجد، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است و این کانون ها با بیش از یک قرن فعالیت، امروز در جای جای ایران اسلامی مأمنی برای حضور نوجوانان و جوانان به مساجد هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با بیان اینکه این پایگاه های مردمی با اتصال به مسجد، روح معنویت و ایمان را در کالبد فعالیت های خویش می دمد، خاطرنشان کرد: با اتصال در مسیر رو به تعالی خود، همواره متأثر از برکات الهی و عنایات خداوندی باشد.

وی در ادامه بر رعایت قوانین و مقررات تأکید جدی داشت و بیان کرد: تکریم ارباب رجوع یکی از این قوانین می باشد که باید همکاران آن را سرلوحه کار خود قرار دهند .

فلاح در پایان این نشست گفت: کار در حوزه فرهنگ و هنر به خصوص کار برای هنرمندان دارای حساسیت بالا است و از همکاران خود در این اداره می خواهم تا کار در این حوزه را جدی گرفته و با دقت انجام دهند.

خبرنگار: فرزانه حسنی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت