امروز: ۲۶ تير ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۶۸۷۶
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
مدیرعامل تیم پیشگامان بهشهر؛
مدیرعامل تیم فوتبال پیشگامان بهشهر در لیگ دسته یک مازندران گفت: مربیگری با ذهنیت بازیکن شروع می شود چون این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.
جواد تارپور در گفت و گو با خبرنگار تیتر امروز در بهشهر، اظهار کرد: مربیگری با ذهنیت بازیکن شروع می شود چون این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: مربیگری با توانایی شما برای شیفته کردن، انگیزه دادن، علاقه مند کردن و توجه به نیازهای فردی بازیکنان آغاز می شود.

مالک تیم فوتبال پیشگامان بهشهر در لیگ دسته یک مازندران با بیان اینکه مربیگری همراه با باور، اعتقاد و اعتماد بازیکن آغاز می شود، خاطرنشان کرد: مربیگری با توانایی شما در تمرکز بر روی اذهان، انتقال توجه و مدیریت هیجانات شروع می شود.

این مقام مسئول ورزشی ادامه داد: مربیگری با نیازها، خواسته ها، شک و تردیدها، امیدها، آرزوها، ترس ها و ارزش های بازیکنانتان آغاز می شود.

وی تصریح کرد: مربیگری با سوالات «تا کجا می توانم این بازیکن را برسانم و یا این تیم را و باشگاه را تا کجا می توانم برسانم» آغاز می شود.

تارپور در پایان با بیان اینکه مربیگری نیازمند این است که شما مالکیت تجربه بازیکن را بر عهده بگیرید، اظهار کرد:  آن هم نه فقط از طریق تمرین و یا آموزش های فنی بلکه از لحاظ ذهنی و روانی هم باید مالکیت تجربیات آنها با شما باشد.

خبرنگار: فرزانه حسنی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ ابر توفان عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ آزاد و رها عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ چراغ شب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ مادر و کودک
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم