امروز: ۰۳ فروردين ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۶۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
مدیرعامل تیم پیشگامان بهشهر؛
مدیرعامل تیم فوتبال پیشگامان بهشهر در لیگ دسته یک مازندران گفت: مربیگری با ذهنیت بازیکن شروع می شود چون این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.
جواد تارپور در گفت و گو با خبرنگار تیتر امروز در بهشهر، اظهار کرد: مربیگری با ذهنیت بازیکن شروع می شود چون این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: مربیگری با توانایی شما برای شیفته کردن، انگیزه دادن، علاقه مند کردن و توجه به نیازهای فردی بازیکنان آغاز می شود.

مالک تیم فوتبال پیشگامان بهشهر در لیگ دسته یک مازندران با بیان اینکه مربیگری همراه با باور، اعتقاد و اعتماد بازیکن آغاز می شود، خاطرنشان کرد: مربیگری با توانایی شما در تمرکز بر روی اذهان، انتقال توجه و مدیریت هیجانات شروع می شود.

این مقام مسئول ورزشی ادامه داد: مربیگری با نیازها، خواسته ها، شک و تردیدها، امیدها، آرزوها، ترس ها و ارزش های بازیکنانتان آغاز می شود.

وی تصریح کرد: مربیگری با سوالات «تا کجا می توانم این بازیکن را برسانم و یا این تیم را و باشگاه را تا کجا می توانم برسانم» آغاز می شود.

تارپور در پایان با بیان اینکه مربیگری نیازمند این است که شما مالکیت تجربه بازیکن را بر عهده بگیرید، اظهار کرد:  آن هم نه فقط از طریق تمرین و یا آموزش های فنی بلکه از لحاظ ذهنی و روانی هم باید مالکیت تجربیات آنها با شما باشد.

خبرنگار: فرزانه حسنی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت