کد خبر: ۶۶۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
در گفتگو با تیتر امروز؛
يكسري هستند كه بی­ جهت رئیس دولت اصلاحات را بزرگ می­کنند. ایشان نه اینکه تاثیر نداشته باشد، اما تاثیرش در آن حد نیست. درباره ليست شورای شهر و دوستانی که در شورا بودند و اصلاح طلب هم بودند، به شدت از تصميمي که شورای عالی اصلاح­طلبان گرفتند، انتقاد داشتند.

مجتبی شاکری عضو پر سر و صدای شورای چهارم که در انتخابات پنجمین دوره شوراها رقابت را با فاصله به رقبای لیست امیدی خود واگذار کرد، به جد بر این باور است که هم در انتخابات شوراها و هم در انتخابات ریاست جمهوری کارهایی صورت گرفته است تا اصولگریان بازنده معرفی شوند.

*به بحث 96 و انتخابات اخیر برسیم. همه می گویند حمایت رییس دولت اصلاحات در پیروزی روحانی و همچنین موفقیت لیست امید در شورای شهر غیرقابل کتمان است.

يكسري هستند كه بی­جهت ایشان را بزرگ می­کنند. ایشان نه اینکه تاثیر نداشته باشد، اما تاثیرش در آن حد نیست. درباره ليست شورای شهر و دوستانی که در شورا بودند و اصلاح طلب هم بودند، به شدت از تصميمي که شورای عالی اصلاح­طلبان گرفتند، انتقاد داشتند. قرار گرفتن آدم­های بی­ربطی که نه رزومه شهری و نه تخصصی دارند، را نقد مي­كردند. حتی خیلی از همین دوستان اصلاح­طلب که در شورای شهر بودند، به جز 4 يا 5 نفر بقیه را نمی­شناختند. اين اعتراض­ها از جانب اصلاح­طلبان هم طرح مي­شد و لذا دعواهای آنها به سمت رسانه­ها هم کشیده شد و مطالبی که در مورد خاتمی و عارف گفتند كه اینها پنهان نیست.

*به هر حال ليست امید هر 21 کرسی شورای شهر را از آن خود کرد.

اینکه نتیجه آرا در تهران این طور شد، به نظرم این هنوز هم این اعتراض از جانب برقرار هست. ما تمام لیست خدمت شکایت نوشتیم. شکایت ما بررسی نشد و قرار بر این بود که 10 درصد صندوق­ها در تهران شمارش بشود. دقيقا مطابق عرف و روالی که در دوره قبل هم بود و در رییس­جمهوری هم این کار با اعتراض انجام شدريال ولی این کار انجام نشد. جلساتی هم گذاشته شد كه متاسفانه با ناديده گرفتن قانون تمرد کردند. اما همچنان این مطالبه ما باقیست و متاسفم كه بگويم حق­الناسی بود که ضایع کردند. حتی من در صحن به وزیر کشور گفتم، این شب قدری که قرآن می­خوانید به سر مي­گيريد، چون حق الناس را پایمال كرديد فايده­اي ندارد. همچنين خطاب به آقای روحانی هم گفتم نوشتن حقوق شهروندی کار مهمی نیست. این ها اصول و واژه­هایی است که به راحتي گفته می­شود. در واقع حق شهروندی این است که ما قانونی اعتراض می­کنیم و بايد به اعتراض­مان رسيدگي شود. نمي­شود یک کسی که هميشه نفر اول تهران بوده به يكباره بيست و دوم نفر شود. واقعا نمي­دانم چطور به اعتراض ما رسيدگي نشد و ما البته همچنان معترضيم و ايمان داريم كه حق­الناس شده است.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت