امروز: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۶۲۹۴۶
۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
پاسخ سخنگوی سابق شورای شهر کیاکلا به فرماندار سیمرغ؛
سخنگوی سابق شورای شهر کیاکلا، گفت: فرماندار کیاکلا در زمان مدیریت شهری مهندس فرشیدفر بیشتر از تاریخ 56 ساله‌اش تغییر و پیشرفت کرد و ایثارگری این مدیر توانمند از ذهن مردم قدر شناس کیاکلا پاک نخواهد شد، آقای فرماندار عیار مدیریت شما هم به زودی برای مردم شهرستان سیمرغ و شهر کیاکلا عیان خواهد شد.
به گزارش تیتر امروز، مسعود آب آذری در پاسخ به انتقاد آقای حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ طی خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها در گفت و گو با حبرنگار ما، اظهار کرد: دوره چهارم شورای شهر کیاکلا به لحاظ علمی و توانمندی بالاترین دوره شورایی شهری کیاکلا بود.
آب آذری افزود: تحولاتی که در زیرساخت‌ها و سیمای شهری کیاکلا در این دوره اتفاق افتاد و موجب دگرگونی شهر شد و این را همه شهروندان به وضوح لمس کردند.
وی تصریح کرد: حمایت از سرمایه گذاران، احداث بزرگترین پروژه موج‌های آبی مازندران در سیمرغ،  احداث مجتمع تجاری عماد، پروژه شرکت سرما ساز سیمرغ در حمایت از بخش کشاورزی منطقه برای تولید میوه تر و خشک، نگهداری میوه و صنایع بسته بندی پروژه‌هایی که در تاریخ 56 ساله کیاکلا بی‌سابقه بود.
سخنگوی سابق شورای شهر کیاکلا، یادآور شد: همدلی صمیمانه با مهندس یداله‌پور فرماندار ساعی سیمرغ برای استقرار ادارات در سیمرغ، دفاع از منافع شهر کیاکلا و شهرستان سیمرغ، کلید خوردن سایت اداری شهرستان سیمرغ، ساختمان‌های اداره برق، اداره بهزیستی، اورژانس 115 سیمرغ و ارتباط تنگاتنگ با وزارت راه و شهرسازی به ویژه دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی دکتر نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مهندس کشاورزیان برای گرفتن اعتبارات ملی و تعریض جاده‌های کیاکلا که تبدیل به قتلگاه مردم منطقه شد و به ویژه جاده سیمرغ به بهنمیر و سیمرغ به بابل و همکاری صمیمانه دکتر نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در تعریض محور بابل به سیمرغ را از یاد نمی‌بریم.
وی عنوان کرد: تغییر در سیمای شهری، ایجاد پارک خطی،  ایستگاه سلامت، ساماندهی تبلیغات با نصب بیلبوردها و استانداردها، ایجاد گلخانه بزرگ شهرداری کیاکلا، افزایش سرانه فضای سبز شهری از سه متر به 9 متر برای هر شهروند ایچاد کردیم که انقلابی در فضای سبز شهری که از آن به عنوان ریه‌های تنفسی شهر یاد می‌شود.
آب آذری گفت: در بحث عمرانی نهضت آسفالت را در دو فاز داشتیم کوچه‌ها و خیابان‌هایی که مردمانش آرزوی آسفالت داشتند بعد از 30سال آسفالت شد حجم آسفالت کوچه و خیابان‌ها که در  این دوره شورایی اتفاق افتاد بی‌سابقه بود.
وی ادامه داد: تعریض خیابان امام بعد از نیم قرن خیابان اصلی و قدیمی شهر کیاکلا برای اولین بار تعریض شد و در این خیابان پیاده‌رو سازی، نور پردازی، ایجاد مبلمان شهری، احداث کانال و جدول، جابه جایی تیرهای برق، انشعاب‌های آب و گاز را انجام دادیم.
کانال 200ساله رکن که به صورت سنتی بود وهمواره در فصل های کشاورزی ودر زمستان آب گرفتگی را در ورودی شهر داشتیم با سنگهای کارون کانال ذوزنقه ای احداث شد که هم به لحاظ زیبایی هم  هدایت آبهای سطحی و کشاورزی در نوع خوب بی سابقه بود وسیمای ورودی شهر را تغییر داد.
سخنگوی سابق شورای شهر کیاکلا، یادآور شد: مدیریت در بحث پسماند شهری با خریداری ماشین حمل زباله نصب مخزن‌های زباله در نقاط مختلف شهر، خریداری ماشین کامیونت، خریداری ماشین آتش نشانی، ست هیدرولیک امداد و نجات، رنگ آمیزی میادین، بولوارها، پارک شهر، نصب المان، گرافیک محیطی، اصلاح نورپردازی شهری نیز انجام شد.
وی با اشاره به اینکه در زمینه فرهنگی انقلابی در این زمینه داشتیم و شورای شهر کیاکلا سرآمد شورای شهرهای مازندران در دوره چهارم بود، کفت: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در بحث فرهنگی و پاسخگویی مسئولان به مردم شورای شهر کیاکلا پیرو فرمایشات معظم رهبری سربلند بود با تشکیل کار گروه فرهنگ و هنر، شورای شهر تولیدات فاخر فرهنگی صورت گرفت.
آب آذر افزود: تولید آلبوم گردشگری سیمرغ، تهیه فیلم و عکس‌های هوایی با استفاده از بالگرد از کیاکلا، تولید فیلم‌های مستند و گزارش‌های متعدد خبری برای شبکه‌های اول، دوم، سوم، چهارم و شبکه خبر صدا و سیما، تدوین کتاب چشم انداز افق 1404سیمرغ، کتاب سلحشور 41، برنامه متعدد رادیویی، تولید گزارش‌های خبری در مطبوعات و خبرگزاری، تولید بروشورهای متعدد در زمینه‌های مختلف از جمله ورزشی، استفاده از مواد نیروزا و آسیب‎های آن، دفاع مقدس، فضای سبز را نیز نباید ار یاد برد.
وی ادامه داد: مشکلات شهر کیاکلا مسکنی نبود که بخواهیم با یک آمپول دگزا حلش کنیم در بسیاری از بخش‌ها شهر را جراحی کردیم و نیز سعی کردیم عینک شهید کشوری را به چشم بزنیم و با عینک پروازی کشوری به شهر و شهرستان شهید کشوری بنگریم و برای اوج گرفتن و توسعه سیمرغ سطح پرواز اندیشه‌مان را ملی کنیم.
سخنگوی سابق شورای شهر کیاکلا، یادآور شد: فرماندار کیاکلا در زمان مدیریت شهری مهندس فرشیدفر بیشتر از تاریخ 56 ساله‌اش تغییر و پیشرفت کرد و ایثارگری این مدیر توانمند از ذهن مردم قدر شناس کیاکلا پاک نخواهد شد، آقای فرماندار عیار مدیریت شما هم به زودی برای مردم شهرستان سیمرغ و شهر کیاکلا عیان خواهد شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم