امروز: ۲۷ تير ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۵۹۷۵۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
رئیس منابع طبیعی چالوس خبر داد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چالوس از مهار آتش سوزی در منطقه میانک جاده کندوان خبر داد.

به گزارش تیتر امروز، مهرداد خزایی  با اشاره به وقوع آتش سوزی در اراضی زراعی منطقه میانک واقع در جاده کندوان اظهار کرد: این آتش سوزی با حضور به موقع نیروهای مردمی و آتش نشانی مرزن آباد و با همکاری نیروهای کشیک یگان حفاظت اداره منابع طبیعی چالوس مهار شد.

وی تصریح کرد: این آتش سوزی به دلیل بی‌توجهی اشخاص به وقوع پیوست به موقع مهار و از یک فاجعه زیست محیطی ممانعت به عمل آمد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چالوس تصریح کرد: هنوز تا این ساعت از میزان دقیق سطح آتش سوزی خبری در دست نیست و در حال بررسی است.

خزایی تاکید کرد: از تمامی گردشگران و باغداران منطقه درخواست می شود تا از ایجاد آتش در اراضی زراعی و منابع طبیعی خودداری کنند و در صورت مشاهده موضوع را به شماره ١٥٠٤ اطلاع دهند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ ابر توفان عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ آزاد و رها عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ چراغ شب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ مادر و کودک
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم