امروز: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۵۹۶۸۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
ربیع فلاح جلودار:
استاندار مازندران افزود: امروز نیز با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان شاهد افتتاح 100 پروژه در سطح استان مازندران هستیم.
به گزارش تیتر امروز ربیع فلاح جلودار در آئین متمرکز افتتاح یکصد طرح بهداشتی و درمانی مازندران در نوشهر با حضور وزیر بهداشت و درمان افزود: اجرای طرح تحول سلامت رضایتمندی و کاهش دغدغه های مردم را به همراه داشته است.

وی با اشاره به فعالیت های دولت تدبیر و امید در زمینه بهداشت و درمان در مازندران گفت: دولت یازدهم با وجود همه مشکلات توانسته یک‌هزار میلیارد تومان در زمینه تامین زیرساخت‌های درمانی مازندران و ارائه خدمات بهداشت و درمان هزینه کند.

استاندار مازندران افزود: امروز نیز با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان شاهد افتتاح 100 پروژه در سطح استان مازندران هستیم.

فلاح تاکید کرد: خوشبختانه در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توازن در غرب و شرق استان مازندران برقرار بود و تمام استان از این امکانات دولت بهره مند شدند.

وی با اشاره به لزوم آموزش همگانی در زمینه بهداشتی گفت: در دولت دوازدهم باید تلاش شود تا طرح آموزش همگانی در زمینه سلامت و افزایش سواد سلامت در کشور و استان اجرایی شود.
استاندار مازندران همچنین از نمایندگان استان خواست با توجه به تلاش های دکتر هاشمی در چند سال گذشته قاطعانه از وی به عنوان وزیر جدید بهداشت، درمان و اموزش پزشکی به هنگام اخذ رای اعتماد در مجلس حمایت کنند.

قاسم جان بابایی: افتتاح 395 مرکز درمانی و خانه بهداشت در استان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم گفت: تا پایان سال جاری تعداد یکهزار و 700 تخت به تخت های بیمارستانهای استان اضافه می شود.

قاسم جان بابایی افزود: در این دوره 395 مرکز درمانی و خانه بهداشت در استان افتتاح شده است.

وی همچنین اجرای طرح غربالگری دیابت، 400 هزار مورد فلورایدتراپی برای اطفال در استان و تبدیل خانه های بهداشت روستایی و مراکز درمانی از استیجاری به ملکی را از فعالیت های این دانشگاه بیان کرد.

در این آئین با حضور وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی همزمان 100 پروژه بهداشتی و درمان در استان مازندران افتتاح شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ سر در شن فیلبند مازندران/ دهکده ای معلق در ابرها عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ غروب در بهشت نجات یک زن مهاجر تنها در آب‌های مدیترانه عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم