کد خبر: ۵۵۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
در گفتگویی اختصاصی با تیتر امروز
مردم ایران در روز 29 اردیبهشت نشان دادند که قدردان دولتی هستند که بحران های ناشی از ندانم کاری احمدی نژادی ها را حنثی کرد و حالا کشور در آرامشی که در سال های 84 تا 92 به کیمیا تبدیل شده بود، سیر در مسیر توسعه را شروع کرده است و انشاءالله که مانع های یکی از پس از دیگری از پیش رو برداشته می شوند.

«حسن روحانی در شرایطی خودش را آماده تشکیل کابینه دومش می کند که این روزها هجمه هایی زیادی را تحمل می کند. البته مخالفانش نمی دانند که صبر روحانی حتی از هاشمی هم بیشتر است و کارشکنی ها، رییس جمهوری را دلسرد و ناامید نمی کند»

پرویز کاظمی در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار تیتر امروز همچنین ادامه داد: مردم ایران در روز 29 اردیبهشت نشان دادند که قدردان دولتی هستند که بحران های ناشی از ندانم کاری احمدی نژادی ها را حنثی کرد و حالا کشور در آرامشی که در سال های 84 تا 92 به کیمیا تبدیل شده بود، سیر در مسیر توسعه را شروع کرده است و انشاءالله که مانع های یکی از پس از دیگری از پیش رو برداشته می شوند.

وزیر اسبق رفاه در دولت نهم که به دلیل اختلاف سلیقه با رییس جمهوری وقت از کابینه کنار گذاشته شد، با اشاره به اهمیت چینش کابینه اظهار داشت: به دلیل وضعیت بغرنجی که در سال 92 در کشور وجود داشت، روحانی لاجرم از ژنرال های دولت های سازندگی و اصلاحات دعوت به کار کرد تا با بهره گیری از تخصص و تجربه آنها بتواند فضا را ترمیم کند که الحق و الانصاف هیمن هم شد و در همه حوزه ها، شاهد بودیم که نوعی دگرگونی ایجاد شد و مشکل بزرگ که همان تحریم بود، از میان برداشته شد. اما حالا، مطلوب این است که نیروهای جوان تر به دولت راه پیدا کنند تا دولت دوازدهم در مسیری متفاوت اداره کشور را به دست بگیرد.

پرویز کاظمی در پایان صحبت هایش ابراز امیدواری کرد که کارشکنان از کارشکنی دست بکشند تا دولت بتواند در آرامش به کار خود برسد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت