امروز: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران:
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران گفت: مردم برنده واقعی این انتخابات هستند
مرتضی ناصحی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران در ساری با اشاره به اینکه آماده سازی فضای اخذ رای و مخزن تعرفه های انتخابات از حساسیت بالایی برخوردار بود، افزود: باید تعرفه ها انتخاباتی در جایی نگه داری شد که دچار حوادث طبیعی و غیرطبیعی نشود. در استانداری مخزنی طراحی و با جذب تمام امکانات ایمنی حفظ شد.
وی با بیان اینکه هزینه تامین ملزومات شعب اخذ رای عینا به حساب فرمانداری ها واریز شد، عنوان کرد: خودروهای مورد نیاز برای انتخابات از دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی تامین شد.
ناصحی با بیان اینکه سه روز پیش از انتخابات تمامی شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا شده است، تصریح کرد: نتیجه انتخابات به مانند آنچه رهبری فرمودند باید به نفع مردم باشد و مردم برنده واقعی این انتخابات هستند.
وی با تاکید بر اینکه صف های طولانی رای گیری در کشورهای خارجی مایه مباهات است و این نشان می دهد که مردم برای تعیین سرنوشت کشور خود حساس شدند، بیان کرد: مشارکت پرشور مردم مدیون اطلاع رسانی و همکاری رسانه ها است.
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران در پاسخ به سوال ایسنا درباره هزینه برگزاری انتخابات اظهار کرد: انتخابات با کمترین هزینه و با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی محقق شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت