امروز: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۴۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران:
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران گفت: مردم برنده واقعی این انتخابات هستند
به گزارش تیتر امروز٬ مرتضی ناصحی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران در ساری با اشاره به اینکه آماده سازی فضای اخذ رای و مخزن تعرفه های انتخابات از حساسیت بالایی برخوردار بود، افزود: باید تعرفه ها انتخاباتی در جایی نگه داری شد که دچار حوادث طبیعی و غیرطبیعی نشود. در استانداری مخزنی طراحی و با جذب تمام امکانات ایمنی حفظ شد.
وی با بیان اینکه هزینه تامین ملزومات شعب اخذ رای عینا به حساب فرمانداری ها واریز شد، عنوان کرد: خودروهای مورد نیاز برای انتخابات از دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی تامین شد.
ناصحی با بیان اینکه سه روز پیش از انتخابات تمامی شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا شده است، تصریح کرد: نتیجه انتخابات به مانند آنچه رهبری فرمودند باید به نفع مردم باشد و مردم برنده واقعی این انتخابات هستند.
وی با تاکید بر اینکه صف های طولانی رای گیری در کشورهای خارجی مایه مباهات است و این نشان می دهد که مردم برای تعیین سرنوشت کشور خود حساس شدند، بیان کرد: مشارکت پرشور مردم مدیون اطلاع رسانی و همکاری رسانه ها است.
دبیر کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات مازندران در پاسخ به سوال ایسنا درباره هزینه برگزاری انتخابات اظهار کرد: انتخابات با کمترین هزینه و با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی محقق شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخابرات داخلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت