امروز: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۵۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
دادستان مازندران مرکز استان گفت: بالغ بر42پرونده تخلفات تبلیغاتی به شعب جرایم انتخاباتی مازندران ارسال شده است.
حجت الاسلام اسدالله جعفری درجمع خبرنگاران مستقر درستاد انتخابات استان مازندران گفت:در حوزه تخلفات انتخاباتی براساس قانون سه گونه تخلف  در مراحل قبل،زمان رسمی تبلغاتی وحین انتخابات صورت می گیرد.
وی افزود:عمده تخلفات تبلیغاتی در زمان تبلیغات رسمی صورت می گیرد.
دادستان مازندران مرکز استان تصریح کرد:خوشبختانه با مراقبتهایی که انجام شده بسیاری ازتخلفات خصوصا تخلفاتی که در دوران تبلیغات زودرس صورت گرفته با تذکر و ارشاد بعنوان پیشگیری از وقوع جرم حل شده است.
جعفری تصریح کرد: : در دوران تبلیغات رسمی بالغ بر42پرونده تخلفات تبلیغاتی به شعب جرایم انتخاباتی مازندران ارسال شده که در کل استان با توجه به گتردگی آمار قابل توجهی نیست.
وی گفت:درحال حاضر این پرونده ها به شعب ویژه  جرایم انتخاباتی ارجاع و درحال رسیدگی است.
دادستان مازندران مرکز استان یادآورشد:درخصوص تخلفات حین انتخابات نیز تا این لحظه موردخاصی که در نتیجه انتخابات تاثیرگذارباشد گزارش نشده است.
جعفری در خصوص خرید و فروش آرا در شعب اخذ رای گفت:با هرگونه تطمیع برای منحرف کردن مسیر اصلی انتخابات برخوردقانونی صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد:در خصوص فضای مجازی نیز با مراقبتهای گسترده و رصد کانالهای تلگرامی و فضاهای مجازی فضای انتابات رصد شده و مسولین این کانالها در فضای صمیمانه ای در دادسرای مرکزی توجهیه شدند.
جعفری با اشاره به اقدامات خوب پلیس فتا در این رابطه گفت:3موردبحث تخریب،توهین و افترا درفضای مجازی نیز رصد شد که طبق روال تخلفات انتخاباتی به شعب جرایم انتخاباتی ارجاع داده شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت