امروز: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: کمترین بی‌عدالتی و تخلف در رسانه ملی تاثیر بسیار وسیع و گسترده‌ای در انتخابات خواهد داشت

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , مجید انصاری

حجت‌الاسلام مجید انصاری در گفت‌وگو با ایلنا در مورد رویکرد صداوسیما در تخریب دولت توسط برخی جریان‌ها گفت: روشن است صداوسیما به عنوان رسانه ملی باید بی‌طرفی کامل و عدالت رسانه‌ای را در انتخابات به طور جدی رعایت کند و این وظیفه شورای نظارت بر صداوسیما است که دقیقاً مسائل را رصد کنند چون کمترین بی‌عدالتی و تخلف در رسانه ملی تاثیر بسیار وسیع و گسترده‌ای در انتخابات خواهد داشت.

 

او افزود: تاثیر عملکرد صداوسیما مثل یک کانال تلگرامی و روزنامه نیست. از این جهت باید با سخت‌گیری هرچه تمام‌تر نظارت بر فعالیت‌ های تبلیغاتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مورد انتخابات در صداوسیما اعمال شود و خود ریاست سازمان صداوسیما هم بارها در این موضوع در جلسات دولت تاکید کردند. امیدواریم ایشان هم اهتمام بیشتری را به خرج دهند تا از رسانه ملی بی عدالتی صورت نگیرد.

 

معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: به هرحال در مورد عملکرد شورای نظارت بر صداوسیما هم نقدهایی مطرح است که باید خود مدیران صداوسیما و هیات نظارت فعلی تلاش کنند که مشکلات برطرف شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت