امروز: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
نامزد پنجمین دوره شورای شهر قائم‌شهر:
نامزد پنجمین دوره شورای شهر قائم‌شهر گفت: شهرخوب یافتنی نیست و باید به همت همه ساخته شود.
غلامرضا آشورزاده با حضور در دفتر مجموعه گروه رسانه‌ای تیتر امروز با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: یکی از علت‌های ورد بالغ بر 100 نفر برای کاندیداتوری شورای شهر قائم‌شهر شاید عملکرد ضعیف شورای شهر چهارم باشد.
شهرخوب یافتنی نیست ساختنی است/ کار شورا با سیاست بازی منافات دارد/ پرچم برند یک شهر نیست

وی افزود: شورای شهر دوره چهارم نتوانست انتطارات مردم را محقق سازد و در سه سال گذشته هیچ تغییری در شهر مشهود نبوده و تنها در یک سال پایانی حرکات کوچکی برای بهبود قائم‌شهر انجام گرفته که اگر کارشناسی شده صورت می‌گرفت بهتر بود.

نامزد پنجمین دوره شورای شهر قائم‌شهر خاطرنشان کرد: نشست با نخبگان‌ و مهندسین شهر و بررسی چالش‌ها و مشکلات شهری می‌تواند قدم اساسی در بهبود یک شهرباشد.

آشورزاده با اشاره به این نکته که پرچم‌های رنگارنگ نمی‌تواند برندی برای یک شهر باشد اظهار کرد: توجه به امر گردشگری، تعریض خیابان‌ها، احداث پارک بخصوص پارک‌هایی ویژه بانوان ازجمله اقداماتی است که قائم‌شهر را به یک شهر توسعه یافته تبدیل می‌کند.

وی ادامه داد: راه آهن را نمی‌توان حذف کرد اما برای جلوگیری از وضعیت اسفناک مردم پشت راه آهن می‌توان از طریق سازمان راه آهن شمال با احداث خط مترو شهر را یکپارچه و خیابان‌ها را گسترش داد.

نامزد پنجمین دوره شورای شهر قائم‌شهر با اشاره به فقر فرهنگی موجود در قائم شهر تصریح کرد:  33 درصد از جامعه این شهر طعم طلاق را چشیده‌اند و برای ریشه کن کردن فقر فرهنگی باید اقدامت فرهنگی بسیاری از سوی شهرداری صورت گیرد.

مدیر دبیرستان هوشمند جعفرصادق(ع) توجه به آرمان‌های شهدا و  احیا تیم نساجی و نگاه بیشتر به کارهای فرهنگی در مدارس را از اولویت‌های فرهنگی مدیریت شهری قائم‌شهر دانست و افزود: بودجه‌های پایینی برای تقدیر از معلمان که  پرورش‌دهنده آینده‌سازان جامعه هستند در بودجه‌های فرهنگی شهرداری در نظرگرفته شده که این مهم باید تغییر کند.

آشورزاده با ابراز این امر که کار شورا با سیاست‌بازی منافات دارد گفت: شورا باید در همه حال جوابگوی مردم باشند و برای بهبود سیستم مدیریت شهری و ارتقای آن از تیمی متشکل از نمایندگان مجلس و نخبگان کشوری استفاده کنند.

نامزد پنجمین دوره شورای شهر قائم‌شهر در پایان با اشاره به این مورد که شهر خوب یافتنی نیست ساختنی است افزود: شوراها باید شهرداری را انتخاب کنند که خلاق و خستگی ناپذیر باشد و در کنار خود از کارشناسان جوان و نخبه استفاده کرده دارای با برنامه‌ای مدون برای توسعه شهری باشد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت