امروز: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بابل:
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بابل گفت: امروز نگاه شهرداریی به هنر و هنرمندان نگاه مثبتی نیست و هنرمندان بومی جایگاه چندانی در بابل ندارند.
محمدحسین منصف با حضور در دفتر مجموعه گروه رسانه‌ای تیتر امروز اظهار کرد: بنا به فرموده امام خامنه‌ای درسال 1370 در 10 سال قبل چیز زیادی برای چپاول از نظام اسلامی وجود نداشت اما در دوران میوه چینی انقلاب یقینا چیزهای بسیاری برای چپاول و غارت وجود دارد.

عدم نگاه بومی‌گرایی به هنر و هنرمندان در شهرداری بابل/ مدیر رانت‌خوار از اراذل و اوباش نیز بدتر است/ کسانی که به من تهمت عدم التزام به ولایت فقیه زدند نخواهم بخشید

وی افزود: دوران مدیوه چینی انقلاب بی‌شک خطرناک‌ترین برهه است که باید بیشتر مراقب بود.

عضو شورای شهر بابل ادامه داد: امروز موریانه‌هایی به نام رانت‌خواری، حقوق‌های نجومی، اختلاس از درون نظام در حال خالی کردن پایه‌های نطام جمهوری اسلامی است که عدم مقابله با این‌ها مردم را از انقلاب دور می‌سازد.
منصف تصریح کرد: اگر امروز دوباره برای خدمتگزاری به مردم به میدان آمده‌ام دلیل اصلی آن دفاع از آرمان‌های انقلاب و قد علم کردن در برابر این موریانه‌های ویرانگر و مبارزه با آن‌ها بوده است.

وی افزود: مدیر رانت‌خوار از اراذل و اوباش نیز بدتر است.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بابل در ادامه از عدم نگاه  بومی‌گرایی به هنر و هنرمندان در شهرداری انتقاد کرد و گفت: توانستیم در این دوره 15 خواننده زیرزمینی و مجالس را به سمت تولید و تولد خواننده‌های بومی، عرصه‌های دفاع مقدس و حماسی سوق دهیم.

وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل جوانان باید به آن‌ها بها داد و از آن‌ها حمایت کرد تا این جوانان به سیاست کشور و ارزش‌های نظام پایبند باشند اما متاسفانه نگاه شهرداری بابل بر تولیدات هنری بومی نیست.
منصف افزود: استفاده از خوانندگان بومی محلی در جشن‌ها، جشنواره‌ها و یا مجریان توانمند بومی می‌تواند علاوه بر صرف هزینه‌های کمتر موجب بالا بردن انگیزه جوانان بابل و استان شود.

عضو شورای شهر بابل تصریح کرد: متاسفانه قاعده و قانونی در فرهنگ و هنر تعبیه نشده تا همه بر اساس اصل وجودی آن متلزم به رعایت قواعدی گردند لذا فرهنگ و هنر در شهرها دچار سردرگمی شده است.
منصف گفت: اسلام فصلی و قوانین موسمی نیست که هرکس بر طبق فتوای خود هنر را تحریف می‌کند.
وی در مورددلیل اختلاف شورا با شهردار بابل تصریح کرد: 17ماه پیش شهرداری با برند کشوری بر مسند شهرداری بابل تکیه زد که در کل سال 95 تنها 12 پروژه عمرانی اجرایی شد و 13 میلیارد برای آسفالت معبر در این دوره هزینه شده اما وقتی به معبر و خیابان‌ها می‌نگری گویی هیچ آسفالت‌سازی اجرا نشده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بابل نبود برنامه‌ای مدون را مهمترین دلیل اختلاف با شهردار دانست و گفت: بر طبق فتوای رهبری پول هر اداره باید برای همان اداره هزینه گردد بعلاوه شهردار فعلی باید بجای ترک تشریفات از مناقصه استفاده کند.

وی تاکید کرد: قانون شوراها ما را موطف کرده است که برای احقاق حق مردم از هیچ احدی نهراسیم.

نامزدپنجمین دوره شورای شهر بابل در خصوص عدم تایید صلاحیت خود در دور اول انتخابات دوره پنجم شورای شهر گفت: نمناکی و رطوبیت مازندران گویا بر رای تایید صلاحیت بنده اثر گذاشته است، کسانی که به من تهمت عدم التزام به ولایت فقیه زدند نخواهم بخشید.

وی در پایان در خصوص انتشار جلسات شورا در فضای مجازی گفت: انتشار این مسائل منجر خواهد شد مردم در طول چهار سال شورا را رصد کنند و این نظارت مردمی سبب کمتر شدن تخلفات در شوراها خواهدشد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت