امروز: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی بابلسر:
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی بابلسرگفت: اتحاد و همدلی رمز توسعه و پیشرفت شهری است.
صادق شفقت با حضور در دفتر مجموعه گروه رسانه‌ای تیتر امروز در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: بابلسر با پتانسیل‌های بیشمار طبیعی و داشتن نیروهای جوان خوشفکر جای پیشرفت بسیار دارد.

وی افزود: وجود بهترین ساحل و رودخانه کشور در بابلسر می تواند موجبات رونق اقتصادی شهر را به همراه آورد لذا بجای بلندمرتبه‌سازی باید برای توسعه و بالقوه کردن این پتانسیل‌ها تلاش کنیم.

اتحاد و همدلی رمز توسعه شهری/ دو گانگی در اعضای شورای شهر به ضرر مردم است

عضو چهارمین دوره شورای اسلامی بابلسر گفت: باید از جوانان و دانشگاهیان برای رسیدن به یک شهرآرمانی استفاده کرد و به همه جوان‌های توانمند اجازه ورود به عرصه‌های مدیریت شهری را داد و به آن‌ها اعتماد کرد.

کاندیدای پنجمین دوره شورای شهربابلسر تصریح کرد: اتحاد و همدلی رمز توسعه شهری است و نباید از آب گل آلود ماهی گرفت.

شفقت با اشاره به این امر که همه باید در کنارهم شهر را بسازند یادآورشد: حاشیه سازی و دوگانگی در بین اعضای مدیریت شهری فقط به ضرر مردم تمام خواهد شد.

عضو چهارمین دوره شورای اسلامی بابلسر خاطرنشان کرد: امروزه اشتغال و بیکاری مهمترین مساله اقشار جامعه است اما شهرداری‌ها می‌توانند با ساز و کارهای مناسب به رونق اشتغال در شهرها کمک کنند.

وی افزود:بابلسر بعنوان یک شهر توریستی باید از لحاظ زیرساختهای گردشگری تامین باشد تا اقامت گردشگران مسرشده و در نتیجه سوداقتصادی آن به شهر تزریق گردد.

شفقت یادآورشد: هرچند در طی سال‌های اخیر ساخت و ساز که از عمده کارشهرداری‌ها بوده توانسته موجبات اشتغال را فراهم آورد اما برای داشتن شهری ایده‌آل در کنار ساخت و سازها به موازات آن باید به زیرساختها نیز توجه گردد.

کاندیدای پنجمین دوره شورای شهر بابلسر با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات پیش رو گفت: مردم باید به نیروهای جوان و بخصوص نیروهایی که در کنار بزرگان تجربه کسب کرده‌اند هم اعتماد کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت