امروز: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۴۷۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
کاندیدای شورای شهر ساری:
عضو هییت علمی دانشگاه پیام نور مازندران گفت:در جامعه شهری امروز زنان مظلوم ترین قشر هستند.
اشرف‌السادات قاسمی با حضور در دفتر مجموعه گروه رسانه‌ای تیتر امروز در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به هجوم فرهنگ غرب مابانه به کشورامروز جوانان بیش از هرچیزی نیاز به پشتوانه های فرهنگی دارند و یکی از مهمترین اقدامات مدیریت شهری باید در زمینه اغنا فرهنگی جوانان باشد.
وی افزود: هرچند زیباسازی معابر شهری یکی از فعالیت‌های مهم شهرداری بوده اما در کنار آن با صرف بودجه های فرهنگی باید پشتوانه های محکمی برای جوانان شهر ایجاد کرد.
زنان مظلوم‌ترین قشر جامعه شهری/ لزوم بهره‌گیری از زنان توانمند در مدیریت شهری

مشاور اسبق امورپژوهشی زنان دفتر استانداری در ادامه زنان مظلوم‌ترین قشر جامعه شهری دانست و ادامه داد: 50درصد جامعه شهری امروز را زنان و دختران تشکیل داده که با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و کمتر صدای این قشر به مدیران شهری می‌رسد.

مشاور پزوهشی زنان و خانواده در نهاد رهبری تصریح کرد: زنان توانمند باید در جامعه شهری شناسایی و از توانایی آن‌ها بهره برداری شده و حل مشکلات اقتصادی بانوان نخبه و خانه‌دار شهری باید در اولویت مدیران شهری قرار گیرد.

قاسمی گفت: در جامعه اسلامی برای پاک تر شدن جامعه بهترین راه استفاده از همجنسان در حوزه های مدیریتی است چنانچه یک زن وارد حوزه مدیریتی شود به دلیل درک مسائل و مشکلات قشر بانوان بهتر می‌تواند مطالبه گری کرده و صدای این قشر را به بالادستان برساند.

مولف کتاب‌هایی در حوزه اشتغال‌زایی افزود: برای ایجاد اشتغال و رسیدن به یک شهر آرمانی ابتدا باید تمامی نقاط قوت و ضعف شهر مورد بررسی قرار گرفته و سپس با توجه به پتانسل‌های موجود اشتغال پایدار ایجاد شود.

کاندیدای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری تاکید کرد: کسانی که قصد ورود به شورا را دارند باید با نظارت دقیق وکارشناسانه کمک حال شهرداری بوده و صدای مردم را به گوش مدیران شهری برسانند.

وی در خصوص صرف هزینه‌های گزاف برخی کاندیداها به منظور تبلیغات اظهار کرد: هرگز با هزینه‌های سنگین موافق نبوده‌ام هزینه‌ها نباید از حق‌الناس باشد.

نامزد انتخابات شورای شهرساری در پایان گفت: به جای صرف هزینه‌های بسیار به منظور تبلیغات با تاسیس شرکت‌های دانش بنیان می‌توان برای جوانان اشتغال پایدار ایجاد کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت