امروز: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۴۷۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
کاندیدای شورای شهر ساری:
عضو هئیت علمی دانشگاه گفت: نخبگان باید مشاغل کلیدی شهرداری را در دست گیرند.
به گزارش تیتر امروز٬
دکتر همت محمدنژاد با حضور در دفتر مجموعه گروه رسانه‌ای تیتر امروز در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد:مردم ساری امروز با فقر و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: دریا،جنگل،رودخانه و چشمه های متعدد،خاک حاصلخیز و آب و هوایی منسب همگی ظرفیت‌های ساریست که مورد غفلت واقع شده است.
نخبگان باید مشاغل کلیدی شهرداری را در دست گیرند
کاندیدای پنجمین دوره شهر ساری ادامه داد: در عملکرد شورای چهارم نقدهای بسیاری وجود دارد و باید درمدیریت شهری ساری تغییر و تحول اساسی صورت گیرد.

محمدنژاد یادآورشد: هرچند در شهرداری نیز باید خانه تکانی صورت بگیرد اما نمره مهدی عبوری بالاتر از حد قبولی است.
وی گفت:با توجه به وضعیت شورا و شهرداری شهردارجوان ساری تلاش مضاعفی برای بهبود وضعیت ساری انجام داده است.
عضو هئیت علمی دانشگاه اطهارکرد:در شورای پنجم کسانی باید روی کار بیایند که در جهت توسعه ساری بازو و کمک حال مهدی عبوری باشند.
محمدنژاد خاطرنشان کرد: نخبگان باید مشاغل کلیدی شهرداری را در دست گیرند.
وی درخصوص ایجاد اشتغال در ساری توسط شورا یاداورشد:ساماندهی اشتغال توسط شورا عملا با توجه به وطیفه تعریف شده شورا منتفی است اما با انتخاب درست و آگاهانه مردم قدرت چانه زنی شهرداری افزایش پیدا کرده و می تواند طرحهایی رابرای شهر تعریف کند که این طرحها گامهایی اساسی برای ایجاد اشتغال باشد.
عضو هئیت علمی دانشگاه گفت:ساری باید به یکی از زیباترین شهرهای دنیا تبدیل شود و با مدیریت درست شهری این امر به وقعیت مبدل خواهد شد.
کاندیدای پنجمین دوره شهر ساری با اشاره به انتخابات پیش رو یاداورشد:وجود150تا160نامزد برای شورای شهر کار انتخاب را برای مردم سخت کرده است اما باید برای داشتن شهری توسعه یافته به دنبال انتخاب افرادی باشند که تعهدمدار،تخصص مدار،خلاق و روشنفکر باشند.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخابرات داخلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت