امروز: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
اختصاصی تیتر امروز؛
رییس شورای شهر قائم شهر گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه الغدیر 98 درصد وهزینه احداث آن بالغ بر 22 میلیارد تومان می باشد که امید است همزمان با سفر ریاست جمهوری به مازندران مورد بهره برداری قرار گیرد.
سعید میرزایی کوتنایی در گفتگو با خبرنگار تیتر امروز در قائم شهر به پروژه های نیمه تمام قائم شهر و بازدید از آنها اشاره کرد و از پیشرفت فیزیکی آنها گفت که در ذیل می خوانید:

*تقاطع غیر همسطح الغدیر

این پروژه فعال بوده و در حال اجرای عملیاتهای همچون:

1-احداث سپتیک و اتصال به قنات

2-اجرای قنات به سمت رودخانه تلار

3-اجرای زیرسازی اصلی زیر گذر

4-اجرای جداول دوطرف گذر اصلی

5-انجام تأسیسات باقیمانده برقی مربوط به پروژه می باشد.

وی اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه الغدیر 98 درصد وهزینه احداث آن بالغ بر 22 میلیارد تومان می باشد که امید است همزمان با سفر ریاست جمهوری به مازندران مورد بهره برداری قرار گیرد.

*استخر شهرداری

این پروژه در زمان بازدید غیر فعال بوده است و کار اجرای پروژه در مراحل اجرای سوله، آرماتور بندی کف استخر و اتمام اسکلت فضای اداری مقابل سوله (استخر) انجام شده است.

*زیرگذر حریم راه آهن-عبور ایثارگران

این پروژه نیز فعال بوده و پیشرفت فیزیکی آن 40 درصد اعلام شده است.

میرزایی اظهار داشت: در حال حاضر، اجراء دیوارچینی رمپ سمت گذر 6 متری بعد از حریم راه آهن در حال اجراست و تذکر لازم در خصوص رعایت اصول ایمنی مربوط به ریزش دیواره در نقطه زیر تیر برق که تراس روی آن سوار بوده است با توجه به احتمال بارندگی به پیمانکار داده شده است.

*پیاده روسازی خیابان جویبار(شریعتی)

رییس شورای اسلامی قائم شهر ادامه داد: پیاده رو سازی از بهشتی تا ظرافت به اتمام رسیده است و از محل قرارداد، دیوار جوی خیابان جویبار را نیز از سمت داخل شهر به کمربندی در حال انجام است که نکات قابل توجه در اجراء عدم پیش بینی، ورود آب سطح خیابان به جوی در دیواره بتنی و عدم رعایت یکپارچگی بتن ریزی دیواره می باشد.

وی اضافه کرد: کار پروژه به اتمام رسیده و بخشی از کار مربوط به بتن ریزی کنار جوی می بایست انجام شود که مسیر آن از ظرافت به سمت بالادست می باشد.

همچنین، بعد از کوچه حلاج به سمت کمربندی حجم کاری که برای پیمانکار تعریف شده است درحد2500متر است که 1700متر آن تا کمربندی شمالی درحال انجام است وپیشرفت فیزیکی اعلام شده60 درصد می باشد.

*ادامه کانال 80*80 کوی آبان

کاراین پروژه درحد10متر دال روی کانال و اجراء دریچه به تعداد4عدد و اتصال به کانال خیابان کفشگرکلا باقیمانده است که اتمام کار برای بازگشایی تمام مسیر کوچه آبان برای گردش روان ترافیک ضرورت دارد.

*باکس خیابان آزمایشگاه

اجرای چاه داخل کانال وانجام دیوار بتنی به اتمام رسیده و قالب بندی دال در شرف انجام می باشد و می بایستی سطوح متصل به کانال بهسازی گردد تا امکان جمع آوری آب های سطحی امکان پذیر گردد.

*کانال شهیدصالحی

این پروژه مورخه25/6/94 با انجام خاکبرداری شروع به کار نموده است.

*کانال کوچه لاریمی به کوچه اسلام

پیمانکار این پروژه مشغول به کار بوده و بخشی از آن بصورت کانال اجراء شده وبه جهت وجود تأسیسات موجود در مسیر قصد ادامه کار با لوله به قطر80 را داشته که بخشی از کار خاک برداری وجابجایی تأسیسات آن انجام شده بود و پیمانکار در حال پر کردن روی کانال و آوردن لوله های مورد نظر اجرای ادامه کار،در برنامه پروژه قرارداد و به علت وجود کوچه های کم عرض مسیر پروژه نیاز به افزایش سرعت کار جهت جلوگیری از مشکلات رفت و آمدهای اهالی بوده که به پیمانکار تذکر داده شد.

*اجرای جدول کانیو خیابان آزاده

پیشرفت فیزیکی اعلام شده برای این پروژه60 درصد است که در بازدید از پروژه پیمانکار در حال کار نبوده و پیگیری بعمل آمده از واحد عمران قصد ادامه قرارداد و خاکبرداری مسیر را دارد.

*اجرای باکس خیابان آزاده

پیشرفت فیزیکی اعلام شده برای این پروژه40 درصد است و بتن در حد اجرای بتن دیواره است.

*پیاده رو سازی محله کوچکسرا

پیشرفت فیزیکی این پروژه 70 درصد است بوده است که با بازدید بعمل آمده، پروژه فعالیتی نداشته است.

*نوه سطح (شهید مراد زاده)

پیشرفت فیزیکی پروژه 50 درصد اعلام شده و در حال حاضر نوه اجراء شده است و آسفالت کناره آن بدلیل نبود قیر انجام نشده است و ضرورت آسفالت آن به جهت جلوگیری از تخریب نوه مورد تأکید می باشد.

*کانال و نوه کوچه گلسرخ

کانال خیابان اصلی به دلیل عدم دریافت استعلامات ادارات حفار شروع به کار ننموده و نوه آن به اجراء رسیده لیکن آسفالت کناره ها انجام نشده است و نیاز به تسریع در اجراء آسفالت می باشد.

*نوه سطح شهر (مدرسه ادیب- کوچه قربانزاده)

پیشرفت فیزیکی اعلام شده درصد می باشد.-کانال روبروی مسجدآذربایجانی ها- کانال پیاده رو سازی چشمه سر- کانال نیما به شاهد-

کانال ونوه کوچه گلسرخ بدلیل عدم دریافت استعلامات ادارات حفار غیرفعال می باشد.

میرزایی در پایان به خبرنگار تیتر امروز گفت: امید آن داریم که پروژه های ذکر شده در اسرع وقت به اتمام رسد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت