امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۴۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
این موضوع براساس رأی صادره از سوی دیوان عدالت اداری کشور بوده و این مهم برای همه کارکنانی که از تاریخ یکم فروردین ۸۸ به بعد استخدام شدند، حذف شده است.
به گزارش تیتر امروز، قبولی‎های آزمون استخدامی راه و شهرسازی مازندران در سال 91 سرانجام بعد از موانع ایجاد شده، امسال مشغول به‌کار شدند.

اتفاق عجیبی که برخی از این افراد را درگیر خود کرده، این است که از آذرماه امسال مبلغ 100 هزار تومان از حقوق این افراد به بهانه اینکه قسمتی از حکم با عنوان تفاوت تطبیق در دولت قبل غیرقانونی بوده، کسر شده است.

نکته جالب اینکه در لایحه بودجه افزایش حقوق که برای سال آینده پیش‌بینی شده، همین میزان بوده که با این شرایط حقوق این افراد برای سال آینده افزایش ندارد.

سیدمجتبی شریف‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران در این‌باره گفت: براساس بخش‌نامه سال 89 معاونت توسعه ریاست جمهوری، تمامی کارکنان جدیدالاستخدام مبلغی به‌عنوان تفاوت تطبیق می‌گرفتند، از جمله این کارکنان که در سال‌های 91 و 92 استخدام شدند.

وی با بیان اینکه دیوان عدالت با قانون روی این بخش‌نامه اعلام مغایرت کرد، تصریح کرد: تمامی بخش‌نامه‌های سال 89 معاونت توسعه ریاست جمهوری توسط دیوان عدالت اداری لغو شد و از این به بعد برای تمامی کارکنان حذف می‌شود، این موضوع تنها مربوط به کارکنان راه و شهرسازی نبوده بلکه مربوط به سایر ادارات است.

ویمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اعلام اینکه این موضوع براساس رأی صادره از سوی دیوان عدالت اداری کشور است، اظهار کرد: این مهم برای همه کارکنانی که از تاریخ اول فروردین‌ماه سال 88 به بعد استخدام شدند، حذف شده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت