امروز: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۴۰۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
حامد ابراهیمی پای میز پرسش تیتر امروز نشست

مهم‌ترین محورهای صحبت رئیس شورای اسلامی شهرستان قائم‎شهر

*حسینی از شهرداران مقید و دین‌دار شهر ما بود اما نیاز بود به لحاظ پیشبرد پروژه‌ها و فعالیت‌های عمرانی به‌دنبال شهردار دیگری برویم.

*هر کسی به‌جای اعضای شورای شهر قائم‌شهر بود وقتی سوابق حجازی را می‌دید، به او رأی می‌داد.

*با توجه به اینکه حجازی مدیری توانمند بود اما در خلال کار به این نتیجه رسیدیم که نوع مدیریت وی سازگار با فرهنگ مردم قائم‌شهر نیست و در واقع جذابیتی برای مردم نداشت.

*با حضور رحیمی اجرای پروژه‌های خوبی در قائم‌شهر آغاز شده اما رعایت نکات فنی و کارشناسی باید لحاظ شود تا مردم نگران نشوند.

*شهردار رحیمی می‌توانست به‌جای خرید تویوتای 250 میلیون تومانی با توجه به اینکه مصوبه شورا بود، از وسیله نقلیه‌ای عام‌تر استفاده کند تا کمترین تنش را به‌وجود آورد؛ باید درایت بیشتری می‌شد و نگاه وسیع‌تر بود اما رئیس شورا و شهردار به این نتیجه رسیدند که از این وسیله نقلیه استفاده شود.

*بلوارکشی‌هایی که در برخی نقاط شهر در حال انجام است در صحن شورا و کمیسیون ترافیک شورا مطرح نشد، مخالفت خودم را اعلام کردم مثلاً در مسیر پل‌سه‌تیر اجرای بلوار اصلاً مناسب نیست، آن مسیر پرتردد است و جمعیت زیادی در آنجا زندگی می‌کنند و این پروژه‌ها با تنش‌های زیاد مردمی همراه است.

*انسداد بریدگی مقابل فرمانداری با هماهنگی شورا و مجوز کمیسیون ترافیک نبود.

*قطعاً دور بعد کاندیدا می‌شوم.

*دو سه سالی روی بنده فشار بود تا مدیرعامل باشگاه نشاجی شوم که نهایتاً امسال با نظر آقای پرهام بنده این مسئولیت را پذیرفتم.

*پس از ارائه استعفا، پرهام به خودش اجازه نداد تا تماسی با بنده بگیرد.

*حدود 900 میلیون تومان به طلبکارها دادم که یک ریال هم پرهام پرداخت نکرد.

*یک مصاحبه هم علیه محمود فکری نکردم اما فکری دخالت در حوزه مدیریت می‌کرد، علیه ما مصاحبه می‌کرد و توهین‌های زیادی به من می‌کرد اما در مقام پدر جوابش را نمی‌دادم؛ بنا هم ندارم جوابش را بدهم برای بنده باشگاه نساجی مهم‌تر از همه چیز است.

*دنبال بهره‌گیری و نام و نان از نساجی نبودم، با نیت کمک به نساجی آمدم، خجالت می‌کشیدم به چهره بازیکنان و کادر فنی نگاه کنم.

*روز اولی که خواستیم هیأت فوتبال را تحویل بگیریم فقط یک کیف به من دادند با یک مُهر؛ وضعیت فعلی هیأت با روز اولش قابل مقایسه نیست. نمی‌دانم با تغییر من در این هیأت دنبال چه هدفی بودند. برای بقای برخی مدیران بود و یک تغییر 100 درصد سیاسی بود.

***


مصاحبه با حامد ابراهیمی نسخه کامل/کیفیت پایینمصاحبه با حامد ابراهیمی نسخه کامل/کیفیت بالا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت