امروز: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۳۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۴
توسط مسئولان بی‌ریای قائم‌شهر رقم خورد
متأسفانه وقتی لحظه معروف عکس گرفتن‌های مسئولان آغاز شد، احترام به خانواده شهید هم فراموش شد و مسئولان بدون توجه به برادر شهید به کار مورد علاقه خود پرداختند.
به گزارش تیتر امروز، میلاد رضایی معروف به مرد حلقه‌ای ایران بالاخره امروز توانست با حلقه هولاهوپ، به‌مدت 12 ساعت از اذان صبح تا اذان مغرب سراسر قائم‌شهر را به مسافت 50 کیلومتر راه برود و رکورد جدیدی را در گینس ثبت کند.

وی قبل از خلق این افتخار گفته بود: با لباسی که مزین به تمثال شهید بزرگوار محمد بلباسی است این رکورد را ثبت می‌کنم و آن را به زینب نوزاد نورسیده شهید بلباسی تقدیم خواهم کرد.

هدفم از این کار زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و به‌ویژه عرض ارادت به خانواده شهید بلباسی است، محمد بلباسی از خانواده‌اش گذشت، داوطلبانه به دفاع از حریم آل‌الله رفت و پیکر مطهرش هنوز به زادگاهش برنگشت.

به دیدار مادر شهید بلباسی رفتم و از وی رخصت گرفتم تا شاید بتوانم با ثبت این رکورد به گوشه‌ای از دینم به شهدا عمل کنم؛ انشاالله پس از ثبت این رکورد در مقابل مادر این شهید زانوی ادب می‌زنم.

میلاد رضایی امروز پس از ثبت این رکورد در ورزشگاه شهید وطنی در حالی که منتظر مادر شهید مدافع حرم محمد بلباسی بود تا در پیشگاه این مادر قهرمان‌پرور زانوی ادب بزند اما مادر شهید به‌دلیل کسالت قادر به حضور در ورزشگاه نبود و رسول بلباسی برادر شهید به نمایندگی از خانواده شهید به استقبال میلاد آمد.

میلاد پس از پایان رکوردش عکس شهید مدافع حرم محمد بلباسی را در آغوش کشید و تا دقایقی با این شهید نجوا می‌کرد و اشک می‌ریخت؛ در این لحظه برادر شهید میلاد را در حلقه مهر و محبت خود قرار داد و او را آرام کرد.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در مراسم استقبال از میلاد حضور داشتند.

متأسفانه وقتی لحظه معروف عکس گرفتن‌های مسئولان آغاز شد، احترام به خانواده شهید هم فراموش شد و مسئولان بدون توجه به برادر شهید به کار مورد علاقه خود پرداختند.

میلاد رضایی که هدف اصلی‌اش ارج نهادن به خانواده شهید بلباسی بود و ثبت این رکورد را به زینب‌خانم نوزاد نورسیده شهید اهدا کرده بود، غافلگیر حرکات دستپاچه مسئولان شد و آنها تا جا داشت به گرفتن عکس‌های یادگاری و تبلیغاتی با او پرداختند.

حاضران در این لحظه اگر نگاهی به چهره برادر شهید می‌کردند، پرواضح به ناراحتی وی و بی‌احترامی و حرکت زشت مسئولان پی می‌بردند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت