امروز: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۳۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۵
چه کسی قرار است برای فوتبال مازندران کت دربیاورد؟! چند مثال از همتایان استاد بهروان بیاوریم که برای گرفتن حق تیم های استان های خود، روز را شب می بینند ولی سر خونه به خونه و نساجی هر چه بیاید، بهروان هیچ تلاشی ندارد و کلمه ای نمی گوید.

به گزارش تیتر امروز، در حالیکه رسانه های وطنی با رویکردی مشکوک با شدت و حدت سعی در محکوم ساختن خونه به خونه و تحریک کمیته انضباطی برای محرومیت سنگین نماینده مازندران دارند، یکی که باید مدافع فوتبال استان باشد و این وظیفه سازمانی را دارد، مصاحبه می کند و خونه به خونه را مستحق محرومیت می خواند!


-تا به حریم فوتبال استان و بهروان وارد شویم، دوستان وااسفا برمی آوردند که می خواهید همین یکی را که در بین بزرگان فوتبال داریم، بکشید پایین! اگر ما زورمان به بهروان می رسید که تا به حال کار تمام بود! سال هاست که بهروان تحت فشار و سوال است که مگر می توان هر دو سمت را در مازندران و تهران داشت و موفق هم بود؟ دوستانش به شتاب می گویند پا نگیرید، بخدا بهروان را فقط در شبکه های ملی می توان دید؛ به پایش نزدیک هم نمی توان شد!

-غلامرضا بهروان تا به کی قرار است نقش مشترک و خنثی را میان فوتبال مازندران و رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ایفا کند و به محض اعتراض بگوید که خبر نداریم چه ها کرده ام؟!

-در این وانفسا که همگی در حال کوبیدن تیم خوته به خونه هستند و می خواهند محرومش کنند، بهروان مصاحبه نکند بهتر نیست؟! لااقل جلوی دوربین نباشد، حرف نزند و برای تیم استانش ابراز تاسف نکند. بگذارید همه بگویند آقای بهروان، شما دیگر نگو!

-اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران مقصر است که احساس می شود حتی جرات فراخوانی بهروان را ندارد که از او پاسخ بخواد که چه زمانی واقعا رئیس هیات فوتبال استان است و چه وقتی مردی در منصب فدراسیون فوتبال؟! چرا حسین زادگان از بهروان نمی پرسد که از دربی مازندران مهمتر مگر داشته ایم که نیست؟ چطور بهروان به همه شهرهای کشور می رود و نظارت می کند، در استان خودش این وظیفه را به نایب رئیس و دبیرش می سپارد؟ نفت تهران برای جام حذفی به قائمشهر آمد اما متولی فوتبال استان نبود، به علتی که می دانیم و اصلا موجه نیست. بهروان می خواهد شنا کند و خیس نشود.

-خوزستانی ها ورزشگاه خود را رعب آور ساخته اند. می زنند و سر می شکنند و خون می ریزند اما طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان که از قضا از عالیرتبه گان فدراسیون فوتبال است، در برنامه ۹۰ چنان از استانش دفاع می کند و برای منتقدان رجز می خواند که صدای همه در می آید. سکوت و پنهان کاری و مخفی شدن بهروان شاید بهترین تصمیم باشد اما مشکل این است بهروان به جای دفاع تایید می کند!

-چه کسی قرار است برای فوتبال مازندران کت دربیاورد؟! چند مثال از همتایان استاد بهروان بیاوریم که برای گرفتن حق تیم های استان های خود، روز را شب می بینند ولی سر خونه به خونه و نساجی هر چه بیاید، بهروان هیچ تلاشی ندارد و کلمه ای نمی گوید. در عوض خونه به خونه را به محرومیت تهدید می کند و دست آخر برا اینکه زهر کلامش را بگیرد، از حسن زاده ها تقدیر می کند!

-برگردیم سراغ همان آقای طالقانی که برای گرفتن پول و تزریق به استقلال خوزستان آنقدر در استانداری خوزستان ماند تا جوابش را گرفت، این وضعیت روانی کننده و مشمئز شده نساجی که روح و روان و زندگی قائمشهری ها را در هم ریخته و آنها را از هر امیدی بیزار کرده؛ کی تمام می شود؟! می گویند از بهروان نپرسید، آخر نمی دانید که ایشان چه تلاش هایی داشته اند. بدهی ها را نادیده گرفتند، قرارداد با بازیکنان جدید را ممکن کردند و دهها خدمت دیگر! بس است دیگر، مگر چه بیش از این می خواهید؟

-بهروان نماد قابلیت های مازنی ها برای قرار گرفتن در سمت های حساس فدراسیون هاست اما سمبل مدیران مازنی است که کارشان را در تهران می کنند و مازندران را به حال خود واگذار کرده اند. خوش سخن است، برنامه دار و کاربلد اما برای فدراسیون. برای مازنی ها او نامی بزرگ است که سنگینی می کند بدون ذره ای حمایت در نگاه عامه. دلمان لک زده یکی سینه اش را سپر کند و جلوی کوچک شمردن مازنی ها و محرومیت های گاه و بیگاه را بگیرد. ما ماخوذ به حیاهایی بی زبان شده ایم که در قیافه متواضعینی با کلاس اجازه می دهیم هر رفتاری با مازندران صورت پذیرد. آن از داوری های سال گذشته و این از امسال و خونه به خونه تنها، آنهم از نساجی بخت برگشته که به اندازه سن مدیریت بهروان در فوتبال مازندران پیر شد و در پایین ترین سطح از سابقه فوتبال خود ماند.

-چه تلخ که وقتی خواستند جای رئیس سازمان لیگ را پر کنند، به بهروان نگاه نکردند و باز دنبال فرد دیگری گشتند! رئیس هیات فوتبال مازندران قابل تر و فرهیخته تر از آنست که فقط برنامه ریز مسابقات فوتبال در کشور باشد، اما هست. اوضاع آنطرف هم خیلی خوب نیست برایش، متاسفانه


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت