امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۳۵۸۶۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
موسسه ی فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید سومین کارگاه عملی خود را برگزار می کند
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید در رویکرد جدید خود در برگزاری کارگاههای عملی یک روزه، سومین کارگاه عملی خود را با موضوع "صدا سازی و آواشناسی" برگزار می کند. هنرجویان در این دوره با موضوعاتی چون : فن بیان، بهداشت صدا، آسیب های حنجره، نفس گیری درست، هجاشناسی، حجو طنین و لحن و لهجه و ... آشنا و برخوردی عملی و کارا خواهند داشت.
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید در رویکرد جدید خود در برگزاری کارگاههای عملی یک روزه، سومین کارگاه عملی خود را با موضوع "صدا سازی و آواشناسی" برگزار می کند. هنرجویان به مثابهی دیگر کارگاههای برگزار شده در این موسسه پس از ارائه ی نمونه کار عملی موفق به دریافت گواهینامه ی معتبر پایان دوره خواهند شد.
هانی نظریان؛ فارغ التحصیل کنسرواتوآر تهران؛ رهبر ارکستر سیاه و سفید و مدرس آواز و موسیقی، مدیریت این کارگاه را برعهده خواهد داشت. هنرجویان در این دوره با موضوعاتی چون : فن بیان، بهداشت صدا، آسیب های حنجره، نفس گیری درست، هجاشناسی، حجو طنین و لحن و لهجه و ... آشنا و برخوردی عملی و کارا خواهند داشت.
محبوبه ارمیانی؛ مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید درخصوص برگزاری این دوره می گوید: "کارگاه آواشناسی و صدا سازی صرفا مختص هنرجویان گویندگی و تئاتر نیست و هنرجویان دیگر هنرها بخصوص موسیقی و همچنین علاقمندان به فن سخنوری و آسیب های بیان می توانند بهره های بسیار از این کلاس ببرند. همچنین در پاسخ به سوال پر تکراری که در دیگر کارگاه ها ذهن مخاطبین را درگیر کرده باید بگویم که ورکشاپ، نوعی شیوه ی آموزشی مدرن است که نیاز به پیش آگاهی و یا توانایی خاصی برای شرکت کنندگان ندارد و از این منظر خود بسنده بوده و درنتیجه شرایط برای استفاده ی عموم علاقمندان فراهم است."
ورکشاپ تخصصی صداسازی و آواشناسی در مورخ پنج شنبه 95/8/13 از ساعت 15 الی 19 در موسسه فرهنگی هنری به آدرس: ساری، خیابان زینبیه، پلاک 96 برگزار خواهد شد. بعلت محدودیت ظرفیت شرکت کنندگان، علاقمندان می بایست تا ساع 20 روز چهارشنبه به دو صورت حضوری و یا تماس تلفنی با  شماره تماسهای 01133260878-09330842102 اقدام به ثبت درخواست حضور خود کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تعرفه داخلي تبليغات