امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۳۴۱۶۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳
مجتبی کاکویی/
منتقدین محترم بجای نیت خوانی و تخریب قبل از هرگونه حرکتی توسط دکتر رضوی،بهتر است منتظر کارنامه و عملکرد رییس جدید حداقل در مدت زمانی همچون رییس قبلی بمانند و سپس به قضاوت بپردازند.

به گزارش تیتر امروز، خبر کوتاه بود. فرشید قدیمی تودیع و غلامرضا رضوی معرفی شد.شایعه تغییر رییس اداره ورزش و جوانان قائم شهر که از ماههای گذشته مطرح شده بود بالاخره رنگ واقعیت به خود گرفت.


اتفاقی که در نگاه اول طبیعی به نظر میرسد ،زیرا هر آمدنی را رفتنی است و دنیا گذرگاهی بیش نیست و این عناوین و مسئولیتها نیز هر از گاهی دست بدست میشوند.


اما آنچه بر اهمیت موضوع میفزاید حاشیه هایی است که در روزهای پس از این انتصاب دست مایه تخریب "حبیب ورزش استان" گردیده است.

فرشید قدیمی با همه فراز و نشیبها،تلخی و شیرینی ها و موفقیتها و ناکامی هایی که در طول سه سال عمر مدیریتی در ورزش قائم شهر کسب نمود که در جای خود قابل نقد و بررسی است و صد البته بخاطر زحمات و خدماتش باید مورد تقدیر قرار گیرد اینک سکان ورزش این شهرستان پرافتخار و مدال آور و قهرمان پرور را به "دکتر غلامرضا رضوی" واگذار کرد که اهل ورزش است و میدان دیده و باتجربه که مدیریت ورزش شهرستانهای آمل ،بابل،تنکابن و نیز معاونت توسعه ورزش قهرمانی اداره کل سند این ادعاست.

در کنار این عناوین باید به وجه آکادمیک  و علمی ایشان نیز اشاره کرد که میتواند سرمنشا تحول دیگری در عرصه ورزش این شهرستان با عظمت اما مظلوم باشد.

بدون تردید جمع تجربه کار مدیریتی و پشتوانه علمی رضوی بوده است که حبیب حسین زادگان مدیرکل موفق ورزش استان را به این نتیجه رساند تا از این پتانسیل در قائم شهر بهره گیرد.

اینک اما منتقدین محترم بجای نیت خوانی و تخریب  قبل از هرگونه حرکتی توسط دکتر رضوی،بهتر است منتظر کارنامه و عملکرد رییس جدید حداقل در مدت زمانی همچون رییس قبلی بمانند و سپس به قضاوت بپردازند .

و اما سخنی با اصحاب ورزش در شهرستان قائم شهر...

اکنون که مدیریت دستگاه ورزش استان دست به تغییر در اداره ورزش و جوانان شهرستان زده است، ورزشکاران و ورزشدوستان قائم شهری علی الخصوص هیئت های ورزشی به عنوان بازوان اداره ورزش و جوانان بهتر است  با همدلی و هماهنگی ،بدور از هرگونه حاشیه و تنش ،کمک کار "دکتر رضوی" در حرکت رو به جلو ورزش قائم شهر باشند .

به امید روزهای پرستاره تر در آسمان ورزش قائم شهر...
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
اسماعیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
0
0
ضمن خداقوت وخسته نباشیدبه آقای قدیمی،برای دکتررضوی آرزوی توفیق وبرای ورزش قائم شهرآرزوی سربلندی دارم.
سایت معلوم الحال هم که هنوزرضوی نیامده انتقادمیکند،هدف وقصدتخریب جایگاه ورزش مازندران رادارد.
عاقبت روسیاهی برای ذغال میماند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت