امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۳۱۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰
یادداشت وارده
در لا به لای خبرهای مربوط به خسارتهای وارده ناشی از طوفان سهمگین جمعه 95/6/12 برخی شهرستانهای استان علی الخصوص قائم شهر،انتخاب جوانترین عضو شوراهای اسلامی شهرهای استان به عنوان رییس شورای اسلامی شهر تازه تاسیس ارطه تحت الشعاع قرار گرفته است.
این اتفاق میمون در حالی صورت گرفته است که در این سالها همواره دغدغه بزرگان نظام به ویژه مقام معظم رهبری  بر حضور نسل جوان مومن،متعهد و متخصص انقلابی در مصادر امور بوده تا رویشهای مبارک انقلاب پای در مسیر پیشکسوتان نهاده و ادامه دهنده این مسیر پردغدغه باشند.
بدون شک موفقیت آقای " حبیب اله قاسمی " رییس جدید شورای اسلامی شهر ارطه در ارائه خدمت رسانی بهتر از گذشته به مردم شریف و زحمتکش آن خطه که از آن به "بهشت گمشده مازندران" یاد میکنم ، میتواند پنجره ای بگشاید بر روی مردمان دیار مظلوم و محروم ارطه تا در آینده به نخبگان باتجربه و مدیران در تراز ملی خویش در کنار جوانان دارای شور و انرژی بیش از پیش اعتماد کنند و شاهد آبادانی و پیشرفت شهر و منطقه خود باشند.
رییس جدید شورای اسلامی شهر ارطه نیز باید با برنامه ریزی مناسب،استفاده از تمام ظرفیتها و پتانسیلهای موجود بتواند پاسخی در خور به این اعتماد عمومی بدهد.
به امید فردایی بهتر....
مجتبی کاکویی - فعال اجتماعی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت