امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۲۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
احمدی گرجی:
نگاه مثبت اعضاء شورا شرایط برای حضور سرمایه گذاران در قائم شهر را فراهم می آورد و این عزیزان می توانند در صورت توافق به راحتی در این شهر سرمایه گذاری کنند.

عضو شورای اسلامی قائم شهر و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در گفتگویی به وجود پتانسیل سرمایه گذاری در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون برای حضور سرمایه گذاران در شهر اقدامات خوبی انجام گرفته است ولی تسهیلات ارائه شده نتوانست انگیزه های لازم را در سرمایه گذاران ایجاد کند و برهمین اساس درصدد هستیم تا شرایط بهتر و مشوق های انگیزشی بیشتری فراهم نمائیم تا سرمایه گذاران عزیز در قائم شهر حضور پیدا کنند.

جعفر احمدی گرجی افزود: نگاه مثبت اعضاء شورا شرایط برای حضور سرمایه گذاران در قائم شهر را فراهم می آورد و این عزیزان می توانند در صورت توافق به راحتی در این شهر سرمایه گذاری کنند.

وی در ادامه به بودجه مصوب سال 94 شورا که بالغ بر 200 میلیارد تومان می باشد اشاره و تصریح کرد: از مبلغ کل بودجه ذکر شده بیش از 70 میلیارد آن در بحث فروش اموال است و 130 میلیارد باقی مانده کوششی می باشد که در طول نیمه اول سال جاری تقریباً بر اساس پیش بینی انجام شده محقق شده است که انتظار داریم در نیمه دوم سال با افزایش ساخت و سازها شاهد درآمد بیشتری باشیم.

احمدی با بیان اینکه شهرداری ها در شرایطی می توانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه نمایند که درآمد خوبی داشته باشند اظهار داشت: هرچه مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض بیشتر باشد خدمات شهرداری هم بیشتر می شود.

وی خاطر نشان کرد:در طول شش ماه اول سال به تناسب درآمدی که داشته ایم خدمات خوبی ارائه شد که از آن جمله می توان به احداث کانال و آسفالت محلات اشاره کرد .

احمدی در پایان از شهروندان خواست با مشارکت خود شورا و شهرداری در ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری نمایند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت