امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۱۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۸
مدیر بنیاد مسکن شهرستان نور
مدیر بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان نور از صدور و تحویل هفت‌هزار و 700 سند در 33 روستای این شهرستان خبر داد.

رضا کاظمی در گفتگو با خبرنگار تیتر امروز در شهرستان نور گفت:  شهرستان نور با داشتن 221 روستا سومین شهرستان به لحاظ وسعت جغرافیایی است.

وی با اشاره به اینکه 99 روستای این شهرستان دارای طرح هادی مصوب هستند، تصریح کرد: 55 روستای شهرستان نور تا پایان امسال دارای طرح هادی مصوب می‌گردند که با تصویب طرح های مذکور 100% روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان دارای طرح هادی مصوب می شوند.

مدیر بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان نور خاطر نشان کرد: در اجرای طرح هادی تا کنون 26 روستا با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد ريال حداقل یک فاز طرح هادی روستائی در آن انجام شد.

وی اضافه کرد: در 10 روستا از اعتبارات حوادثی و 11 روستا از اعتبارات تملک دارائی استان و ماده 180 اقدام به اجرای طرح هادی با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد ريال شده است.

کاظمی با اشاره به طرح بهسازی مسکن روستائی  بیان کرد: در این طرح با ارائه تسهیلات کم بهره تا کنون تعداد 12500 واحد مسکونی تحت پوشش این طرح قرار گرفته که از این بین 12000 واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن شهرستان نور ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.

وی یادآور شد: در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن روستائی ( سند دار کردن املاک روستائیان) تا کنون 7700 جلد سند در 33 روستا صادر و تحویل روستائیان گردیده است

این مسئول با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن شهرستان نور تصریح کرد: در این راستا اقدام به ساخت 4 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و قشر ضعیف و کم درآمد شهرستان کردیم و در تکمیل واحدهای نیمه کاره با پرداخت 40 فقره تسهیلات کم بهره به مددجویان ودر ساخت واحد مسکونی این مددجویان نیز با تسهیلات کم بهره 150 میلیون ریالی به یاری مددجویان شتافته است .

وی در پایان گفت: در پروژه مسکن مهر ، بنیاد مسکن شهرستان نور با پرداخت 852 فقره تسهیلات کم بهره کمک به ساخت بهره برداری 758 واحد مسکونی شهری کرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت