امروز: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۱۲۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
تیتر امروز گزارش می دهد
روز شمار تقویم به روزهای آخر می‌رسد و فرماندار قائم‌شهر این روزها وقتی تریبون به دستش می‌رسد از برنامه‌ای صحبت می‌کند که به نظرش نقد آن غیرمنصفانه بود.
به گزارش تیتر امروز، روز شمار تقویم به روزهای آخر می‌رسد و فرماندار قائم‌شهر این روزها وقتی تریبون به دستش می‌رسد از برنامه‌ای صحبت می‌کند که به نظرش نقد آن غیرمنصفانه بود.

مهدی محمدی مهمان دو برنامه در شهرستان خودش و بابلسر بود و با انتقاد شدید از برنامه ثریا از شبکه یک سیما، نشان داد آنچه از این شهرستان و مشکلات کارخانه نساجی از زبان کارگران، نماینده مجلس و .... عنوان شد، به مذاقش چندان خوشایند نبود.

ظاهرا مسئله از این قرار است این برنامه تلویزیونی با تعدادی از کارگران نساجی به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت معوقات مصاحبه کرد و فرماندار قائم‌شهر با رد اظهارات و نوع تدوین این برنامه، با طرح پرسشی عنوان کرد؛ آیا فقط کارخانه نساجی مشکل دارد که می‌گویند که کارگران نساجی حقوق نگرفتند.

ظاهرا به زعم فرماندار برنامه ثریا تمام رشته‌های آنها را پنبه کرده است که تمام مشکلات پیش روی این کارخانه را به ثریا نسبت داده است.

کارگران نساجی درد و رنج خود را بیان کردن و رسانه نیز آن را انعکاس داده است؛ چرا فرماندار قائم‌شهر به جای یقه‌گیری از رسانه زمینه را برای حل مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و کارگران انجام نمی‌دهد، سئوالی است که مستلزم پاسخگویی است.

در کنار این مسئله دیوار توسعه نساجی مازندران از گذشته‌های دور تاکنون کج بود و این ناراستی به ثریا ارتباط ندارد که بخواهیم تمام مشکلات نساجی را به ثریا نسبت دهیم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت