امروز: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۲۰۷۷۷
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
پس از ۱۸ سال کشمکش؛ مشکل ثبتی شهرک صنعتی پنج پیکر شهرستان ترکمن با ورود ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان حل شد.رئیس کل دادگستری گلستان در گفتگو با میزان از رفع مشکل ثبتی شهرک صنعتی پنج پیکر شهرستان ترکمن با ورود ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان پس از ۱۸ سال خبر داد و گفت: اسناد مالکیت اراضی این شهرک از زمان تشکیل تاکنون بلاتکلیف مانده بود و در بازدیدی که هفته قبل از این شهرک داشتیم یکی از خواسته‌های تولیدکنندگان حل این مشکل بود.

حیدر آسیابی افزود: در همان جلسه اداره کل ثبت اسناد را مکلف شد به صورت ویژه این موضوع را بررسی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را برطرف کند.

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه گفت: چند روز بعد از مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان جلسه هیات نظارت ثبت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تشکیل و موانع ثبتی برطرف شد و یکی از آرزو‌های دیرینه فعالان این شهرک تحقق یافت.
این مقام ارشد قضایی استان افزود: با رفع این مشکل، تشریفات قانونی صدور سند آغاز شد و به زودی سند تفکیکی واحد‌های تولیدی صادر و به مالکان آن‌ها تحویل می‌شود.

حیدر آسیابی گفت: با صدور سند، دریافت تسهیلات بانکی و نقل و انتقال در معاملات برای تولیدکنندکان این شهرک صنعتی راحت‌تر می‌شود.

یک هفته پیش بود که تولیدکنندگان شهرک صنعتی پنج پیکر بندرترکمن در بازدید رئیس کل دادگستری گلستان از او برای حل مشکل سند این شهرک کمک خواستند.در همان بازدید رئیس کل دادگستری گلستان به اداره کل ثبت اسناد استان ماموریت داد به صورت ویژه این موضوع را پیگیری و موانع را برطرف کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم