امروز: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۲۰۷۳۵
۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

سرقت درب منهول فاضلاب معابر و خیابان‌ها در برخی از نقاط شهر ساری

از یک هفته اخیر، فیلم دوربین مداربسته‌ای با عنوان (دزدی دریچه فاضلاب شهری در کوچه عبوری 22 ساری) در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن مردانی با خودروی پراید مشکی خود، دریچه‌های آب و فاضلاب کوچه‌های را به سرقت می‌برند.

سرقت دریچه‌های فاضلاب جان مردم را تهدید می‌کند

بسیاری از این دریچه های سرقت شده در راه مدارس به سرقت رفته اند که هر لحظه امکان سقوط دانش آموزان به چاه‌ها وجود دارد؛ بنابراین سرقت ممکن بود که مرگ شهروندان نیز ختم شود.

علاوه بر خسارت مالی جند میلیونی، سرقت این دریچه‌ها ممکن است باعث سقوط کودکان، موتورسواران، دوچرخه سواران و عابرین پیاده به درون چاه‌ها شده و خسارت جانی نیز ایجاد کند.

گزارش فوق از کوچه های خیابان های عبوری، خیابان صبا و امام هادی شهر ساری می باشد که طی یک هفته اخیر درپوش دریچه های فاضلاب در آنها به سرقت رفته هست.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم