امروز: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۲۰۶۸۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
طی سه ماه
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران گفت: در سه ماه نخست امسال ۳۰ عابر پیاده در حوادث رانندگی کشته شدند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۱ درصد کاهش داشت.
۳۰ عابر پیاده براثر تصادف در مازندران فوت کردند

به گزارش تیترامروز به نقل از  مهر، علی عباسی با اشاره به مرگ ۳۰ نفراز عابران پیاده در سه ماهه اول امسال، مجموع آمار تلفات حوادث رانندگی در سه ماه امسال را ۱۳۰ اعلام کرد و افزود: ۲۳ درصد کل تلفات حوادث رانندگی سه ماه امسال عابرین پیاده بودند.

این مقام اجرایی استان بیشترین علت فوت عابرین را ضربه به سر و شکستگی‌های متعدد دانست و اظهار داشت: بیشترین گروه سنی عابرانی که در حوادث رانندگی کشته می‌شوند، افراد بالای ۶۱ سال با ۴۷ درصد و کمترین سنین ۱۰ به پایین با ۳ درصد قرار دارند و اردیبهشت ماه با ۱۳، خرداد با ۱۰ و فروردین باهفت مورد به ترتیب بیشترین ماهی بود که فوتی در آن به ثبت رسید.

عباسی با بیان اینکه بالاترین آمار فوتی‌های عابران پیاده در شهرستان‌های تنکابن با ۵ و آمل و بابل هر کدام با ۴ به ترتیب بیشترین شهر ثبت شده است، افزود :۱۴ درصد وسیله درگیر با عابرین پیاده سواری هستند. که بیشترین آمار در سواری را پراید با ۵ مورد ثبت شده است.

وی با اشاره به محل فوت عابران پیاده گفت: ۱۵ نفر از فوت شدگان در محل حادثه و مابقی هم در بیمارستان گزارش شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم