امروز: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۲۰۶۵۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
در نشست مشترک نمایندگان و استاندار مازندران با نوبخت؛
اهم مسائل، مشکلات و تنگناهای توسعه مازندران در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان و استاندار این استان با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش تیترامروز به نقل از ایسنا، در این نشست که بعنوان صبحانه کاری در سالن شماره ۲ استانداری برگزار شد مهدی سعادتی رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مشکلات و نارسائی های این استان گفت: مازندران برغم برخورداری از مواهب طبیعی و استعدادهای سرشار فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی از کاروان توسعه کشور عقب مانده است.

وی عدم توجه جدی مدیران ملی به ظرفیت های فراوان مازندران را دلیل عمده مشکلات توسعه ای دانست و افزود: تغییر نگرش مسئولان دولت به توانمندیها و ظرفیت های راهگشای مازندران در روند توسعه این استان ضرورت دارد.

نماینده مردم بابل با اشاره به فقدان طرح های اساسی و زیربنایی چشمگیر در مازندران خواستار اختصاص اعتبارات ملی برای طرح های نیمه تمام عمرانی در این استان شد.
وی از طرح های راهسازی، سد سازی، انتقال آب آشامیدنی، جمع آوری فاضلاب، ساماندهی پسماند و زباله، تقویت زیر ساختهای گردشگری، توسعه بخش کشاورزی و بهداشتی و درمانی به عنوان مهم ترین نیازهای مازندران نام برد و افزود: جبران کمبودهای اعتباری مازندران نیازمند حمایت ویژه  سازمان برنامه و بودجه است.

همچنین در این نشست که معاونان استاندار مازندران نیز حضور داشتند هریک از نمایندگان استان گزارشی از کمبودها و اولویت‌های بودجه ای حوزه های انتخابیه خود را مطرح کردند.

استاندار مازندران نیز در این جلسه با تاکید بر وفاق و همدلی موجود بین مجمع نمایندگان و مدیریت اجرایی استان در پیشبرد روند اعتلای مازندران ،از جمع بندی اولویتهای بودجه ای استان با نظر اعضای مجمع نمایندگان و ارائه آن به سازمان برنامه و بودجه خبر داد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم