امروز: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۲۰۵۸۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران اعلام کرد:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، نرخ نقطه به نقطه تورم را در تیرماه سال جاری ۲۲.۷ درصد اعلام کرد و گفت: این نرخ نسبت به ماه قبل ۲.۴ درصد افزایش یافته است.
افزایش ۲.۴ درصدی نرخ نقطه به نقطه تورم در مازندران

به گزارش تیترامروزبه نقل از  مهر، مفید غلامی راد با بیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه استان در تیرماه سال جاری استان ۲۲.۷ درصد بوده که این رقم در مقایسه با ماه قبل، ۲.۴ درصد افزایش یافته است، افزود: نرخ تورم نقطه به نقطه کل خانوار مازندران در نقاط شهری استان ۲۲.۱ و روستایی ۲۳.۹ درصد است که در نقاط شهری نسبت به ماه قبل ۲.۳ و روستایی ۲.۷ افزایش یافته است.

وی بابیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه خانوارهای کشور در تیرماه سال جاری ۲۶.۹ درصداست، افزود: این رقم در مقایسه با ماه قبل، ۴.۴ درصد افزایش یافته است و این شاخص برای خانوارهای شهری ۲۷.۰ و روستایی ۲۵.۹ درصد بوده که نسبت به ماه قبل به ترتیب ۴.۳ و۴.۸ درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران خاطرنشان کرد: نرخ تورم نسبت به ماه قبل درکل خانوارهای استان در تیرماه سال جاری ۶.۰ درصد است که نسبت به ماه قبل ازآن ۲.۹ درصد افزایش یافته است.

وی این شاخص را برای خانوارهای شهری استان ۶.۰ و روستایی ۶.۱ درصد اعلام کرد که به ترتیب ۲.۷ و ۳.۲ درصد افزایش یافته است و ادامه داد: نرخ تورم نسبت به ماه قبل در کل خانوارهای کشور نیز در تیرماه سال جاری ۶.۴ درصد بود که نسبت به ماه قبل ۴.۴ درصد افزایش یافته است.

وی این شاخص را برای خانوارهای شهری کشور ۶.۵ و روستایی ۵.۹ درصد اعلام کرد و گفت: به ترتیب ۴.۵ و ۳.۷ درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ تورم ۱۲ ماهه منتهی به تیر سال جاری در کل خانوارهای استان را ۲۵.۹ درصد ذکر کرد و گفت: این نسبت به ماه قبل ۲.۰ درصد کاهش یافته است واین شاخص برای خانوارهای شهری استان ۲۵.۰ و روستایی ۲۷.۷ درصد بوده که به ترتیب ۱.۸ و ۲.۱ درصد کاهش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت: نرخ تورم ۱۲ ماهه منتهی به تیرماه سال جاری در خانوارهای کل کشور ۲۶.۴ درصد بوده که نسبت به ماه گذشته ۱.۴ درصد کاهش یافته است، این شاخص برای خانوارهای شهری کشور ۲۶.۴ و روستایی ۲۶.۴ درصد می‌باشد که به ترتیب ۱.۳ و ۱.۸ درصد کاهش یافته است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم