امروز: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۲۰۳۶۹
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به افزایش مبتلایان به کرونا گفت: وضعیت دو شهرستان قرمز و چهار شهرستان نارنجی است.
وضعیت کرونا در ۲ شهرستان مازندران قرمز است

به گزارش تیترامروز به نقل از  مهر، حامد روحانی زاده با تاکید بر تشدید مراقبت‌های بهداشتی در تمامی شهرستان‌ها افزود: با واحدهای صنفی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

وی گفت: با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در استان‌های کشور از جمله استان مازندران در چند روز گذشته آمار بیماران مراجعه کننده به بخش‌های سرپایی و بستری استان به صورت معناداری افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مراعات بهداشت فردی را به همه مردم استان توصیه می‌کنیم، افزود: امیدوارم مردم عزیز با به کار بستن همه دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت دقیق و عدم حضور در مکان‌های شلوغ و پرهیز از مسافرت‌های غیر ضرور و عدم برگزاری مراسمها و تجمعاتی که تعداد زیادی از افراد کنار هم قرار می‌گیرند در قطع زنجیره بیماری و همه گیری بیماری کمک کنند.

روحانی زاده با اعلام اینکه هم اکنون تعدادی از شهرهای استان وضعیت نامناسبی دارند، گفت: دو از شهرستان‌های مازندران در وضعیت قرمز وچهار شهرستان نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند و در شهرهای دیگر نیز تعداد بیماران در حال افزایش است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و عدم حضور افراد در اجتماعات بدون ماسک و محافظت‌های فردی، افزود: در تمامی شهرستان‌ها تشدید مراقبت‌های بهداشتی از سوی مراقبین و مسئولان بهداشت انجام خواهد شد و با متخلفین مربوطه در اصناف مختلف که پروتکل‌ها را رعایت نکنند برخورد قانونی به عمل خواهد آمد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم