امروز: ۱۴ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۲۰۲۵۷
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
یخکشی، مدیرعامل آب منطقه ای مازندران گفت: ۹ مجتمع بزرگ آبرسانی در شهرها و روستای استان تهیه و تعریف شده است.
۹ مجتمع بزرگ آبرسانی در مازندران تعریف شده است

یه گزارش تیترامروز به نقل از بازار،  یخکشی، مدیرعامل آب منطقه ای مازندران گفت: ۹ مجتمع بزرگ آبرسانی در شهرها و روستای استان تهیه و تعریف شده است.

محمدابراهیم یخکشی به برنامه های تامین آب در افق ۱۴۴۰ اشاره و اضافه کرد: برای تامین نیازهای آبی، طرح جامع تامین آب در قالب ۹ مجتمع بزرگ آبرسانی شهری و روستایی در استان تهیه و تعریف شده است.

وی با اشاره به گردشگری بودن و جمعیت مقیم و توریست در استان یادآور شد: با اجرای طرح های تامین آبی ۹ مجتمع بزرگ آبرسانی، آب مورد نیاز ۸۰ درصد جمعیت تامین می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح آبرسانی شهرهای گروه «الف» در استان یادآور شد: این طرح شهرهایی نظیر بابل، بابلسر و فریدونکنار را تحت پوشش قرار می دهد.

یخکشی جمعیت شهرهای گروه «الف» را ۶۰۰ هزار نفر اعلام کرد و طرح آبرسانی به شهرهای گروه «الف» استان را از طرح های با اولویت وزارت نیرو بیان کرد و گفت: محدودیت آب های زیرزمینی سبب می شود تا امکان توسعه کمی و کیفی بهره گیری از منابع آبی وجود نداشته باشد.

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران با اظهار اینکه ۶۴ درصد عملیات اجرایی طرح های تصفیه خانه آب و خط انتقال آبرسانی به شهرهای گروه «الف» انجام شده است، خواستار تخصیص اعتبار هزار میلیارد ریالی از محل حوادث برای طرح آبرسانی شهرهای گروه «الف» شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم