امروز: ۱۴ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۲۰۲۴۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران:
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، روزشمار هفته مبارزه با مواد مخدر را در استان اعلام کرد.
روزشمار هفته مبارزه با مواد مخدر در مازندران اعلام شد

به گزارش تیترامروز به نقل از  مهر، احمد مظفری عناوین روزشمار هفته مبارزه با مواد مخدر در مازندران را اعلام کرد و گفت: گفت شنبه ۳۱ خرداد ماه اولین روز هفته مبارزه با مواد مخدر به عنوان مسئولیت پذیری اجتماعی، توسعه مشارکت‌های مردمی؛ کاهش تقاضای مواد مخدر و یکشنبه اول تیرماه به عنوان یاریگران زندگی، ارتقا فرهنگ عمومی؛ پیشگیری از اعتیاد نامگذاری شده است.

مظفری افزود: دوشنبه سومین روز هفته به عنوان پژوهش محوری، تحول؛ مهار اعتیاد، سه شنبه سوم تیرماه به عنوان تقویت همکاری‌های بین بخشی و فرابخشی در عرصه مبارزه با مواد مخدر چهارشنبه چهارم تیر به عنوان مشارکت خیرین، بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی؛ تقویت برنامه‌های کاهش تقاضای مواد مخدر و پنج شنبه آخرین روز هفته که مصادف با سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر است به عنوان تقویت و ارتقا دیپلماسی منطقه‌ای و جهانی در عرصه مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

مظفری در پایان تاکید کرد در طول هفته برنامه‌های متعدد و متنوعی در استان اجرا خواهد شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن بهره گیری از تبلیغات محیطی در قالب کارزار رسانه‌ای از بستر صدا و سیما و شبکه‌های مجازی برای آگاه سازی و ارتقا دانش مردم عزیز در زمینه مضرات و خطرات مواد مخدر استفاده بیشتری خواهد شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم