امروز: ۱۴ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۲۰۱۹۶
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
مدیرکل تعاون مازندران با تاکید بر ضرورت توجه به ایمنی در کارگاه‌های معدنی گفت: بازرسی از کارگاه‌های معدنی و پرخطر تشدید می‌شود.

به گزارش تیترامروز به نقل از بازار، کامران اصغری صبح سه شنبه در کمیسیون ایمنی معادن در تعاون نور با اشاره به اینکه سال قبل ۲۸ هزار کارگر ساختمانی در استان مازندران دوره های آموزشی را فراگرفته اند، افزود: طرح تشدید بازرسی از کارگاه های معدنی و پرخطر در استان اجرا می شود.

وی کاهش حوادث ناشی از کار را از برنامه های راهبردی بیان کرد و گفت: هدف ارائه آموزش ها کاهش ناشی از حوادث است و برگزاری کلاس ها سبب می شود تا سطح ایمنی کارگاه ها افزایش یابد.

مدیرکل تعاون مازندران با اظهار اینکه نرخ حوادث ناشی از کار در مازندران پایین تر از دیگر مناطق و کشور است، افزود: کارگاه های ناامین و دارای نواقص توسط بازرسان بر اساس ماده ۱۰۵ قانون کار تعطیل می شوند.

اصغری با اشاره به سخت و زیان آور بودن مشاغل معادن گفت: خوشبختانه وضعیت ایمنی در برخی معادن استان مازندران خوب است و باید الگویی برای سایر معادن باشد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم