امروز: ۲۰ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۹۴۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
دبیرکل کانون کارگزاران طریقه فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری‌ها را تشریح کرد.
به گزارش تیترامروز به نقل از بااقتصاد، بر اساس اعلام میرصانعی دبیر کل کانون کارگزاران، دارندگان سهام عدالت با مراجعه به سایت کارگزاری و واردکردن کدملی و شماره همراه ثبت شده در سایت خصوصی‌سازی می‌توانند وارد قسمت سهام عدالت شوند و در این بخش سبد سهام خود را مشاهده کرده و تا سقف ۳۰ درصد از ارزش کل سبد را برای فروش انتخاب کنند.

سپس کارگزاری پس از گرفتن کلیه سفارش‌های فروش مالکان سهام عدالت به قیمت بازار، تا ساعت ۱۴ آن روز این سفارش‌ها را به سپرده‌گذاری مرکزی ارسال می‌کند. سپرده‌گذاری مرکزی نیز تا پایان روز به اندازه سفارش‌های ارسال هر کارگزار را در کد اختصاصی آن شرکت ایجاد می‌کند و سپس کارگزار در روز کاری بعد از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه تا ۱۴ سفارشات را در هر نماد به قیمت پایانی همان روز وارد سامانه می‌کند و اهالی بازار می‌توانند به قیمت پایانی آن روز، سهام مورد نظر را خریداری کنند.

این در حالی است که مالکانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند از امروز می‌توانند ۳۰ درصد از سهام خود را از طریق بورس یا مراجعه به بانک‌ها بفروشند، ۳۰ درصد سهام برای سهامدارانی که برگه‌های یک میلیون تومانی دارند معادل چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم