امروز: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۱۹۷۵۲
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
نماینده مازندران در اتاق اصناف ایران:
نماینده اتاق اصناف مازندران در اتاق ایران، افزایش چک های برگشتی را از مهمترین دغدغه های فراروی اصناف و کسبه آسیب دیده ناشی از شیوع کرونا در استان بیان کرد.
 چک های برگشتی و وام های مضاربه دغدغه اصناف مازندران است

به گزارش تیترامروز، عباس رمدانی در گفتگو با


بازار با اشاره به اینکه اصناف و کسبه استان در دوران تعطیلی به دلیل شیوع کرونا آسیب زیادی را متحمل شدند، افزایش چک های برگشتی را دغدغه روز این قشر برشمرد و خواستار تدبیر و برنامه ریزی اصولی برای حمایت از آنان شد.

وی با بیان اینکه بسیاری از صنوف استان از لیست حمایتی بازمانده اند، تصریح کرد: دولت برای حمایت از ۱۳ رسته شغلی برنامه ریزی کرده است درحالی که اصناف زیادی دچار آسیب و زیان شده است.

وی با اظهار اینکه هنوز آیین نامه و دستورالعمل برای ارائه تسهیلات به اصناف و کسبه خسارت دیده ابلاغ نشده است و وضعیت مشخصی ندارد، گفت:باید تصمیمات کارشناسی شده برای حمایت از اصناف و بازاریان اتخاذ شود.

رمدانی تصریح کرد: هنوز دستورالعملی برای پرداخت تسهیلات خسارت دیدگان ابلاغ نشده است و در حال حاضر وام های مضاربه مهمترین مشکل به شمار می رود و باید برای امحال بدهی ها برنامه ریزی شود.

وی ادامه داد: بیشتر وام ها کسبه مربوط به تسهیلات مضاربه و اقساطی فروش است و دولت باید در این بخش حمایت هایی درنظر گیرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم