امروز: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۷۲۱
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
منتخب بابل در آستانه آغاز بکار مجلس یازدهم؛
سعادتی افزود: ۱۰۰ هکتار از جنگل‌های بابل‌کنار در منطقه انجیل‌سی به سبب تخلیه پسماند در حال نابودی است و شیرآبه‌های موجود تبدیل به رودخانه شده است.....
سعادتی : مدیران دارای فساد سیاسی و اخلاقی باید بروند/  اگر مسؤولان را رها کنیم دچار انحراف می‌شوند

منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم با بیان اینکه قوانین دست‌و‌پاگیر کشور، سرمایه‌گذاران را زمین می‌زند، گفت: مدیران دارای فساد سیاسی و اخلاقی باید بروند.

به گزارش تیترامروز به نقل از شمال نیوز، مهدی سعادتی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: تغییر ۱۲ نماینده مازندران در انتخابات مجلس یازدهم مسؤولیت ما را در این دوره سنگین‌تر کرده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه‌های مختلف اقدامات خوبی در انقلاب اسلامی انجام شده است، افزود: طبق منویات مقام معظم رهبری هنوز بعد ۴۰ سال دولت اسلامی نداریم، تشکیل دولت و جامعه اسلامی با کمک مردم امری ضروری است.

منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم تصریح کرد: نباید حزبی و جریانی فکر کنیم، باید منافع ملی   مقدم بر منافع حزبی و جریانی باشد.

سعادتی به ضرورت حفظ روحیه واقع‌نگری و مطالبه‌گری رسانه‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: اگر مسؤولان را رها کنیم دچار انحراف می‌شوند، باید متعهد به دفاع از منافع مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه قوانین دست‌و‌پاگیر کشور، سرمایه‌گذاران را زمین می‌زند، یادآور شد: باید ستاد توسعه و حمایت از سرمایه‌گذاران را احیا کنیم، شناسایی بابلی‌های مقیم کشور و خارج از کشور و بابلی‌های کارمند در وزارت‌خانه‌ها در دستور کار بنده قرار دارد.

منتخب بابل در مجلس آینده از مهم‌ترین مشکل شهرستان بابل را عدم اتحاد و انسجام برشمرد و ادامه داد: باید طرح جامع توسعه شهرستان تدوین شود، مازندران به‌صورت ملی خدمات می‌دهد اما استانی بودجه می‌گیرد.

سعادتی افزود: ۱۰۰ هکتار از جنگل‌های بابل‌کنار در منطقه انجیل‌سی به سبب تخلیه پسماند در حال نابودی است و شیرآبه‌های موجود تبدیل به رودخانه شده است.

وی با اشاره به اینکه بعضی مدیران بابل ضعیف هستند، گفت: در شهرستان بابل هر مدیری که فساد سیاسی، اخلاقی و یا فساد مالی داشته باشد، باید برود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم