امروز: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۵۷۶
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
رئیس کل دادگستری مازندران:
رئیس کل دادگستری مازندران، برخورد با قاچاقچیان عمده و اصلی مواد مخدر را برای حفظ سلامت جامعه ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرد.
برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر برای سلامت جامعه ضروری است

به گزارش تیترامروز به نقل از  مهر، حجت الاسلام محمدصادق اکبری صبح دوشنبه در جلسه کمیته حقوقی و قضائی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: با قاچاقچیان عمده و اصلی مواد مخدر برخورد قاطع خواهد شد.

وی ضربه زدن به بنیان اقتصادی قاچاقچیان و برخورد قاطع و محکم با باندهای اصلی توزیع مواد مخدر را یادآور شد و گفت: برخورد با قاچاقچیان برای حفظ سلامت جامعه ضرورت اجتناب ناپذیر است.

رئیس کل دادگستری مازندران مواد مخدر را خانمان سوز و خانمان برانداز خواند و گفت: خسارات و لطمات مواد مخدر به افراد و جامعه بی شمار است و مقابله قاطع و فراگیر با سوداگران مرگ ضامن سلامت جامعه است.

حجت الاسلام اکبری بر هدایت فعالیت سمن‌ها به سوی اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد و گفت: در کنار انجام وظایف دستگاه‌های مقابله‌ای و قضائی ضرورت دارد دستگاه‌های دیگر نیز به تکالیف خود در این حوزه عمل کنند.

وی تاکید کرد: مقوله پیشگیری بسیار مهم است و امیدوارم همه دستگاه‌ها و نهادها در این زمینه پای کار بیایند تا شاهد استانی طیب، طاهر، پاک و عاری از اعتیاد و مواد مخدر باشیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم